Skocz do zawartości

Praca na temat pozycjonowania


Belze

Rekomendowane odpowiedzi

Diwi - dzieki za ocene. Co do bledow, to zostana one poprawione :shout:

No to tak:

nadużywasz słowa "ostatnio"...

w Kwestii gramatycznej praca faktycznie nie wyglada najlepiej - ale zwazywszy ze pisze ja juz 13 godzine mozna mi wybaczyc ;) dzieki, takie bledy beda poprawione.

Warto wspomnieć o Szukaczu. (...)

nie pomyslalem o tej szukajce, a raczej zbagatelizowalem inne. dzieki, wstawie info i o tej :)

"Page Rank Google przyznaje raz na kwartał."

(...)

"Następny Update PR powinien zostać przeprowadzony gdzieś w styczniu."

(...)

Powinien przyznawac ;) a co do "gdzies w styczniu".. faktycznie, dzieki.

Przy opisie spam-systemów jedyny minus jaki wspominasz to rotacyjnosc linkow, a tymczasem dochodzi tu m.in. fakt, ze nie masz pelnej kontroli nad tym do kogo linkujesz (efekt złego sąsiedztwa).

Dzieki, nie mialem o tym pojecia.

"Yahoo goniąc Google"

Yahoo musi gonic w kwestii popularnosci. (...)

Myslalem troche ogolnikowo. Poprawie :)

"Pozatym onet i wp posiadają bardzo nieciekawą politykę. Popularne strony, pokazujące się wysoko w wynikach wyszukiwania tych szukajek mogą z dnia na dzień spaść. "

A w Google niby nie? :) Polecam temat "paragraf 31" i wszystko o Google Dance ;)

Uwaga odnosnie boksów to dotyczy raczej Onetu niż WP.

Wiem dobrze co to Google Dance i ochrzczony niedawno "paragraf 31" - jednak mimo tego wypadniecie z googla to nie czysta ruletka - a wp/onet - zalezna od widzimisie redaktorow/moderatorow, czy cholera wie kogo tam :)

"Wp i Onet posiadają także katalogi. Dodanie jest darmowe"

W Onecie tak, w WP nie.

Widac reguly sie zmienily :P dzieki za sprostowanie..

Dzieki za pomoc!

Forum Młodych .. :)

Walczę, aby wiedzieć więcej o seo ;)

2009-03 Powracam do walki :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności