Skocz do zawartości

Mój status: niewidoczny


kszynka

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

właśnie przeczytałem wywiad z Łukaszem Foltynem, twórcą Gadu-Gadu, i zaskoczło mnie przynanie się go do przekonań lewicowych.

Niby tłumaczy swoją wizję lewicy ale mnie to nie przekonuje.

Co myślicie o tym wywiadzie?

pozdrawiam

ad :-)

"Ale kochany! Nie ma żadne "tylko"! Nic! Żadnej roboty nie wezmę, nie wiem, nie znam się, nie orientuję się, zarobiony jestem!"
1% dla Antka

Ania M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja natomiast nie rozumiem ludzi, którzy takie poglądy w dalszym ciągu mają gdyż po 60 latach patrząc na rózne kraje, w tym Polske wiadomo, że to utopia.

Sklep dla sportowców w którym znajdziesz Odżywki oraz suplementy diety dla sportowców, sprzęt siłowy i fitness oraz akcesoria do sportów walki i treningowe Hurt-Detal. Szybka wysyłka na terenie polski i za granicę.

Sklep producenta sprzętu siłowego, fitness oraz akcesoriów do sportów walki. Wysoka jakość, przystepne ceny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja natomiast nie rozumiem ludzi, którzy takie poglądy w dalszym ciągu mają gdyż po 60 latach patrząc na rózne kraje, w tym Polske wiadomo, że to utopia.

to własnie miałem na myśli, ale nie potrafiłem tego tak ładnie ubrać w słowa

:-)

"Ale kochany! Nie ma żadne "tylko"! Nic! Żadnej roboty nie wezmę, nie wiem, nie znam się, nie orientuję się, zarobiony jestem!"
1% dla Antka

Ania M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podziwiam go ;) (nie patrzac na poglady polityczne)

Sztuczna inteligencja (AI, artificial intelligence) to szeroka klasyfikacja przetwarzania danych. Machine Learning to technika przetwarzania danych, która umożliwia wykorzystanie przez komputery istniejących danych w celu przewidywania przyszłych zachowań, rezultatów i trendów. Drugie podejście to uczenie maszynowe (machine learning), czyli technika nauki o danych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Polsce panuje skrzywiona percepcja słowa lewica (lewicowy = komunistyczny, dyktatorski), nic dziwnego, że jak ktoś najzwyczajniej w świecie przyzna się do lewicowych poglądów, zjawiają się tacy co odsyłają do izolatki lub Korei Pn.

Ciekawy wywiad.

La Palma tu żyję.

Strony www, ilustracja to robię.

Link Vault jest spoko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obojętnie czy się lubi czy nie ten komunikator to gośc zrobił na nim bardzo ładny biznes tylko gratulować.

A co do poglądów lewicowych, jeśli chodzi o gospodarkę to koalicja rządząca ma poglądy lewicowe, a lewica przy nich to liberalizm zupełny.

dymna.jpg

Przyjaźń psa na całe życie. ZAGINĄŁ DOM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie Panowie i Panie.

Szwecja na lewicy stoi, Francja na lewicy pada, cała stara Europa jest lewicowa, więc nie ma szczególnie o czym mówić. Stwierdzenie dzisiaj, że poglądy lewicowe to te samy poglądy co jeszcze 20 lat temu, jest zupełnym nieporozumieniem i powiedziałbym "nadużyciem semantycznym" :). A Łukasza szanować trzeba za konsekwencję w działaniu i z pewnością sukces jaki osiągnął.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obojętnie czy się lubi czy nie ten komunikator to gośc zrobił na nim bardzo ładny biznes tylko gratulować.

A co do poglądów lewicowych, jeśli chodzi o gospodarkę to koalicja rządząca ma poglądy lewicowe, a lewica przy nich to liberalizm zupełny.

dokładnie w polsce Ci co uwazają sie za prawice czyli PiS i LPR mają poglądy lewicowe a SLD przy nich to faktycznie pardziej na prawo sie odchylaja...

a wywiad ciekawy:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Gadu-Gadu jest całe życie, także jego ciemna strona. Zdarzają się pogróżki przez komunikator. Rok temu jedna osoba została za to skazana na dwa lata więzienia w zawieszeniu.

Chyba nie jestem na bierząco - rozmowy z gg mozna juz uzywac w sadzie?

tak samo jak komentarze w serwisach :-) też był pozew za zniesławienie :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności