Skocz do zawartości

bezpieczne pozycjonowanie


adek

Rekomendowane odpowiedzi

Imo nie bardzo jest o czym dyskutować. Dla jednych liczy się rzetelność i pewność dobrze wykonanej usługi przez co mają z reguły mniej ale za to bardziej konkretnych klientów a dla innych liczy się pozycjonowanie masowe czyli pozycjonujemy 3000k klientów na 15k haseł i mamy gdzieś że średnio 100 haseł miesiąc idzie nam do piachu i mamy też gdzieś że podjeliśmy się pozycjonowani jeszcze 5k haseł których nie wbiliśmy nawet do top30.

Tak postrzegam to bezpieczne seo z pozycją za efekt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jakie wy macie skojarzenia, ale jak widzę takie hasło "Pierwszy raz u nas ?" i zdjęcie Pani Jankowskiej pod spodem, to mam taką chęć napisać :

"Ale ja już miałem pierwszy raz",

albo zupełnie perfidnie w stylu :

"A może najpierw buzi ?" :)

No dobra, a teraz poważniej, skądś znam to logo, proszę się tłumaczyć :)

serce.gifKocham Cię | Życie po Ślubie | Psychopatologia

Popełniłeś tylko jeden błąd ... jaki ? ... RAMBO !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ojoj widzę duże braki ....

To, że codzienne raporty nie są sporządzane i wysyłane klientom nie znaczy że pozycje stron nie są monitorowane codziennie.

Wystarczy, że pod "pozycjonowanie" klienci docierają do Ciebie na 5 stronę, no ale zatrudniając sprzątaczkę też nikt nie patrzy czy potrafi zadbać o czystość we własnym domu. :)

 

Wiktor [goryl] Pacocha.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności