Skocz do zawartości

KLIKOHIT jak działał ?


Daniel Kędzierski

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

Fajnie myślisz. :)

Miałem podobnie. Tylko że ja sobie losowałem dowolny ticket, bo myślałem że to identyfikator sesji i przyjąłem że nie zawiera żadnych sum kontrolnych (że może to być cokolwiek).

Drugą opcją było zaufanie ludziom, którzy całkiem dobrze klikali, przy ruszeniu głowy i perswazyjnym copywritingu.

Wtedy pobierałem PAY SMS 9 zł za 2 tygodnie. Później zmieniłem podejście i postawiłem na 50 zł do 100 zł za słowo. msc. Jeszcze później uznałem że to rewelacja którą nie wszsycy robią i zmieniłem swój cennik całkowicie.

I Mariusz może się wyrobić z Allegro ;)

Pozdrawiam, J.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj, no to było rok temu jak bralkem 9 zl ;) wtedy jeszcze nie docenialem wagi klikohita, a robienie go na 300 stronch nie było jakieś czasochlonne wiec 9 zl za 14 dni bylo oplacalne,

ale tak pobieralem przez około 2 msc.

Później dla kilku pozycjonerów robiłem to za 50 zł słowo,

miałeł coś ponad 300 słów msc + swoje tzn wp,onet,google z normalnym cennikiem więc nie mogę powiedzieć że było źle

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale wtedy to było dla mnie wystarczające, tzn promowałem tą usługę, a z uwagi na fakt iż wielu było nie dowiarków sprzedawałem usługę pay sms za 9 zł z czego miałem 3 zł ale warunek był prosty usługę PAY SMS dl adanej strony mogłeś kupić tylko raz, Tzn ona była w celu udowodnienia skuteczności.

2 raz należało już zapłcić 50 zł za słowo.

ale to było wiadomo każdy chciał jakoś wypromować swoją ofertę a klikohita nie łatwo było sprzedać, no później szedł jak woda odmawiałem nawet 70% bo nie mogłem już przyjąć z uwagi na wady mojego systemu ;) i lenistwo kombinowania kolejnego łącza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności