Skocz do zawartości

Rambo


jubi

Rekomendowane odpowiedzi

Mnie nie płace górników wku****** ale podjście ich bonzów związkowych jeb***** solidaruchów siepniowców i wszelkiej maści nierobów związkowych. Nie dość że umorzone długi zusowskie spłacamy, dokładamy do ich pensji, emerytur . To w końcu jak niby rok zamknął się zyskami w branży to zamiast zacząć oddawać te długi to rzucili się na podział kasy........

Inna sprawą jest nieuregulowany rynek pośredników w handlu węglem.

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to Matrixa też jutro nie będzie... kurza twarz

Mnie wkurza wymuszony smutny ton głosu przybierany przez reporterów w Faktach, Wiadomościach i innych Wydarzeniach.

Rozumiem tragedię, żal mi rodzin, osieroconych dzieci (chociaż te akurat narzekać nie mogą: pojadą na kolonie), ale niech się dziennikarze nie zachowują jakby każda tragedia na świecie dotykała ich bezpośrednio.

Acha i denerwujące są też stwierdzenia w stylu "Cała Polska się modli", "Cała Polska pogrążona w żalu..." kurka ja się nie modlę i nie pogrążam w żalu (podejrzewam, że nie tylko ja) więc może niech tak nie uogólniają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech w radiu podobnie - połowa piosenek to jakieś smutne utwory których normalnie nie puszczają lub raz na kilka dni... Codzienną liste przebojów też odwołali. Rozumiem, że jakieś imprezy można odwoływać, ale nie żeby takie jaja robić.

Systemy Wymiany Linków - Zdobądź więcej linków przy pomocy systemów automatycznej wymiany linków!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To bardzo niebezpieczna praca, w ciągu ułamków sekund zginęło więcej ludzi niż od początku naszej misji w Iraku. Wprowadzenie żałoby narodowej chyba nie było dobrym pomysłem, ale skoro już jest to warto by było to uszanować.

Potrzebujesz pomysł na biznes? Zapraszam na największe forum biznesowe w Polsce!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To w końcu jak niby rok zamknął się zyskami w branży to zamiast zacząć oddawać te długi to rzucili się na podział kasy........

dokładnie!! to był przekręt roku nie mogłem tego słuchać po prostu, zamiast korzystają z dobrej koniunktury oddać długi(albo chociaż na inwestycje to wydać) to oni jakies bonusy dostali... skandal skandal skandal:|

wyobrażacie sobie żeby jakakolwiek inna firma dzieliła się swoim zyskiem z pracownikami?? bo ja nie

Ech w radiu podobnie - połowa piosenek to jakieś smutne utwory których normalnie nie puszczają lub raz na kilka dni... Codzienną liste przebojów też odwołali. Rozumiem, że jakieś imprezy można odwoływać, ale nie żeby takie jaja robić.

polecam Antyradio.pl (ja mam ich w autostracie:P)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem to w antyradiu odwołali antylistę. Słucham tego radia codziennie i od 2 dni, ądnych telefonów, żadnych jajec... :/

If I could have my wasted days back

Would I use them to get back on track?

Stop to warm and karma’s burning

Or look ahead , but keep on turning?

--------------------

iconm.gif - Metallica

Odwiedź Tattoo Studio i zrób sobie profesjonalny tattoo

Potrzebujesz więźbę dachową lub inne drzewo - tartak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

popieram, to co się dzieje w mediach to jakaś kur** paranoja

powinni teraz w każdych wiadomościach na początku z 10 minut poświęcać też na biografię dzieci, które zmarły dzisiaj na białaczkę i inne choroby, czemu nimi się nikt nie przejmuje i za nimi nie płacze i nie pogrąża w żalu ?

a propo antyradia, to u mnie w pracy ekipa jest na tyle wyluzowana, że leci od 8 do 16 ;) (i chwała im za to)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wydaje mnie się, że troszkę przesadzacie ;-)

wiem, a raczej domyślam się, co teraz dzieje się mediach (wystarczy odpalić onet, wp, gazete czy interię)

ale mając na uwadze okoliczności TV w ogóle nie włączam, a radio czasem, o ile za bardzo nie smucą

jak mam już dość smucenia to włączam jakąś "swoją" skoczną muzyczkę z CD lub MP3 ;-)

nie ma co się "irytować", takie jest życie, takie są media a nasza złość i nerwy tego nie zmienią

jakby to podsumował Earl: karma ;-)

pozdrawiam

ad :-)

"Ale kochany! Nie ma żadne "tylko"! Nic! Żadnej roboty nie wezmę, nie wiem, nie znam się, nie orientuję się, zarobiony jestem!"
1% dla Antka

Ania M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności