Skocz do zawartości

POZYCJONER = HACKER, SPAMER = CRACKER


Daniel Kędzierski

Rekomendowane odpowiedzi

Masz na myśli nakłonienie AdSense do wyświetlania takich reklam jakie chcesz, a więc tych, które mają wyższy CPM?

Wlasnie nie wiem czy to nie jest przeciwko TOS, ale strona taka jak dictionary.com to robi, ale jakos dziwnie. Zobacz https://dictionary.reference.com/search?q=my&r=67

i podglad zrodla, w kodzie do adsense maja:

google_hints = (unescape(document.location.search).search(/.*q=([^&?]*).*$/) == -1 ? "" : unescape(document.location.search).replace(/.*q=([^&?]*).*$/, "$1") + ",") + "online degree,language training,student loan consolidation,job training";

A tak wogole to mi sie wydaje, ze Mariuszowi chodzi o nabijanie klikow w adsense. Kiedys byla glosna sprawa z gosciem, ktory szantazowal Google, ze jezeli mu nie wyplaca $1mln, to wpusci w siec program do nabijania adsense i adwords.

Skonczylo sie tak, ze go zamkneli za szantaz. :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 50
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

nie nie, nie chodzi o to jakie reklamy ma wyświetlać tylko o to żeby mój klient płacił mniej za reklamę adsense, tzn. optymalizuje koszty reklamy adsense modyfikując czynnik cpc,ctr itd. dzięki temu klient który zleca mi obsługę boksów płaci mniej za dużo więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie nie, nie chodzi o to jakie reklamy ma wyświetlać tylko o to żeby mój klient płacił mniej za reklamę adsense,

Chba chodzi o adwords, bo adsense to jest publikowanie reklam na swoim serwisie. ;)

ja nie szantazuje więc mnie zamknąć nie mogą

Tylko informacyjnie to podalem. :)

Ja mam taki system ale wykorzystuje go na zmiane CTR boksów :) co wpływa na to że płacisz mniej.

Nie wiem jak to robisz, ale z tego co wiem to klik = zaplata. Oj, chcialbym miec duzo klikow i nie placic za nie, ale narazie podwyzszaniem mojego CTR zajmuje sie moja konkurencja, ktora i tak niedlugo zniszcze, bo mam wszystko w logach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie nie wiem czy to nie jest przeciwko TOS, ale strona taka jak dictionary.com to robi, ale jakos dziwnie.

Może to standardowe działanie w ramach opcji Premium? Coś gdzieś kiedyś już widziałem na jakimś forum, ale dawno i jeszcze mnie nie zainteresowało za bardzo... :/

Kiedys byla glosna sprawa z gosciem, ktory szantazowal Google, ze jezeli mu nie wyplaca $1mln, to wpusci w siec program do nabijania adsense i adwords.

Skonczylo sie tak, ze go zamkneli za szantaz. :twisted:

Hehe, ludzie mają pomysły :P... a co mi tam:

Michał! Do poniedziałku do 16 czekam na 1 mln baków, inaczej zarżnę Ci transfer na forum!

Szy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michał! Do poniedziałku do 16 czekam na 1 mln baków, inaczej zarżnę Ci transfer na forum!

Nie ma sprawy, podaj mi tylko wszystkie swoje dane konta i banku i wyslij skan swojego podpisu, a ja wtedy napewno Ci wplace ten okup. :twisted:

michale wiec sie ciesz ze masz duzy CTR :-),

Ciesze sie, bo jestem wyzej niz bylbym, ale przy $2 za klik to i tak wychodzi sporo.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Very Happy Hurrra, też zostałem hackerem Very Happy

A taki lamer był ze mnie.

che, che - to cos Wam opowiem - z kad sie wzielo intruder2600 :)

lata temu swiezo jak wyszedl film pt. "hackerzy" zlapalem straszna zajawke wraz z kolega (to chyba liecum bylo) - ze my tez zostaniemy hackerami ;)

wiec wymyslilem sobie chackerska ksywe intruder - czyli intruz w Twoim komputerze a 2600 pochodzi od 2600.com - to stara czestotliwosc na jakiej cos tam dzialalo i hackerzy to wykorzystywali do wlamań ;)

tak wiec nie ma chyba bardziej lamerskiej ksywy niz moja - ale podoba mi i zostala :)

jak dla mnie pozycjonowanie ma duzo wspólnego z hackingiem - w koncu to oszukiwanie mechanizmu wyszukiwarek - sposób na klikoht to moim zdaniem hacking jak nic tak samo jak linkowanie z pod danych słów kluczowych - w tym sensie to jak najbardziej hackowanie

PoZdRaWIAM wA$ hAckErZy !!

Dla tych co lubią na biało i dla tych co na czarno:
logo_ap.jpg godmodelogo.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciesze sie ze sie ze mna zgadzacie :).

Kochana Grupo Hackerskich pozycjonerow.

Dokladnie bo hacker to ktos kto stara sie zorbic cos lepiej :-), np. miec stabilniejszy system, napisze lepszy soft, roozda go gratis GNU, Public domain itd.

Duzo pozycjonerow takze dzieli sie swoja wiedza ze swoim gronem, daje podpowiedzi, pomaga, dyskutuje wspolnie nad rozwiazaniami, pomyslami.

Ja bynajmniej tak z kilkoma osobami robie i powiem efekty dosc mocne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Duzo pozycjonerow takze dzieli sie swoja wiedza ze swoim gronem

a jak sie trafi jakis lamer który zadaje poraz 99 to samo pytanie które jest juz wszedzie na forum opisane to hackerzy robia sobie z niego jaja i kaza mu wpisywac na stronie rozne smieszne rzeczy i maja z tego ubaw - wszystko sie zgadza - jestesmy hackerami :mrgreen:

Dla tych co lubią na biało i dla tych co na czarno:
logo_ap.jpg godmodelogo.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak sie trafi jakis lamer który zadaje poraz 99 to samo pytanie które jest juz wszedzie na forum opisane to hackerzy robia sobie z niego jaja i kaza mu wpisywac na stronie rozne smieszne rzeczy i maja z tego ubaw - wszystko sie zgadza - jestesmy hackerami

Pamietaj HaCkErZe, ze Ty tez kiedys zaczynales i nie miales pojecia co to wyszukiarki i roboty i slowa kluczowe. System wyszukiwarki phpbb jest taki jaki jest i nie nalezy do moich ulubionych, dlatego tez dalem w naglowku wyszukiwarke google z domyslnym site:forum.optymalizacja.com.

Jednak Ci poczatkujacy nie zawsze wiedza, a czesto nie jakimi slowami maja szukac to co ich interesuje, dlatego zamiast nasmiewac sie z nich mozna grzecznie odeslac do wyniku wyszukiwania phpbb lub google.pl.

Hacker-pozycjoner nie rowna sie cynik. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michal ty sie z Toba zgadzam że nasmiewać sie nie nalezy, link to dobre odeslanie do tego co warto poczytac.

Choc chyba na forum sa stworzone dzialy podwieszane w ktore mozna zerknac.

Powiem uczciwie że jak zaczelem pozycjonowac to nawet nie wiedzialem ze sa takie fora :-).

Bez zartow.

Bylo ale nie wiedzialem ze jest,

zaczynalem od klikohita, wiec wiedza o tyle byla mi zbytecza,

czytalem fakt duzo na temat pozycjonowaniapozniej ale bralem na to zdrowe poprawki swiadomy tego iz nikt mi zlotego srodka nie sprzeda.

Wiec dochodzilem metoda prob i bledow. Banow i nie banow :).

Dzisiaj wiem duzo a ile z teog wykorzystuje moze z 50% dlaczego ?

BRAK CZASU

na zajecie sie tym wszystkim o czym mysle itd itd.

Mozliwosci mam duze sprzetowe.

NP aktualnie pozosytal mi po systemie klikohit:

Łacze 2 mbit ipartners 4klacy C, stale lacze.

Lacze 1 mbit iprtners 255 IP klaca c

Lacze Multimedia 512 kb 4 klacy IP od .40.1 do 43.255

Serwery w stanach: obecnie 10 klas A

ilosc domen: .info - 600 szt.

.pl - 20

.edu.pl 1

.de 1

.biz.pl 3

com.pl 5

teoeretycznie mozna na tym niezle cacka zbudowac ale miecna to czas

a i jeszcze jeden alfabet domen *.pl

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności