Skocz do zawartości

Strona mi się nie otwiera a innym tak.


Tomahawk

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Otóż postawiłem sobie stronkę na subdomainie i jak to bywa zapomniałem utworzyć subdomene. Wpisałem w przeglądare subdomena.mojadomena.pl i oczywiście wywaliło mi że nie można się połączyć z serwerem.

Wtedy doznałem olsnienia i przypomniało mi się że niu utworzyłem w cpanelu subdomeny. Więc raz, dwa i po chwili subdomena była utworzona.

Jednak teraz jak wpisuje subdomna.mojadomena.pl to nadal stronka mi sie nie otwiera. I to nie tylko w FF ale w IE i Opera też wszędzie tak samo. Przy czym popytałem sie kumpli na gg i wszyscy jednoznacznie powiedzieli że stronka działa.

Niewiem czy to wina cache czy czego, ale cache wyczysciłem. Poza tym gdyby to była wina cache to tylko pod FF by nie działało. Prawdopodobnie na proxy jakieś świństwo się zapisało, ale mam ustawione na bezposrednie połączenie z netem więc sam już niewiem. Kiedys też tak miałem i po kilku dniach samo się naprawiło. Niechce teraz czekać. Wie ktoś może co z tym zrobić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skąd masz internet. Często dostawcy typu Telewizja Kablowa mają uruchomione własne proxy które odświeża strony z dużym opóźnieniem.

Nie znam się na pozycjonowaniu, ja tu tylko zużywam transfer i miejsce w sql.

Roman Kluska ujawnia: nadchodzi INFLACYJNY ARMAGEDON!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm... no zrobiłem tak ale kiszka... bo coś takiego mi wyskoczyło jak chciałem stronke otworzyć i to onojętnie jaką:

wystąpił następujący błąd:

* Dostęp zabroniony.

Konfiguracja serwera wyklucza Twój dostęp do niego w chwili obecnej. Skontaktuj się z nami jeśli uważasz to za błąd. W3cache określa listy dostępu na podstawie bazy https://42.pl/pl/ - sprawdź czy Twoje ip jest w niej umieszczone.

Jeśli uważasz, że błąd nie powinien mieć miejsca skontaktuj się z administratorem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności