Skocz do zawartości

BizOn Media


kakalaka

Rekomendowane odpowiedzi

To jest nowa marka ArboMedia dzialajaca od wrzesnia tego roku. Agencja ta wspolpracuje tylko ze stronami biznesowymi.

Sam z nimi wspolpracuje i moge ich goraco polecic - na serio profesjonalisci ;)

Wczesniej bylem w IDMnecie, ale byli takimi amatorami na calej linii, ze musialem im umowe wypowiedziec :D

Pozdrawiam,

Ważka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaraz zaraz, a kto powiedział że Kolega chce współpracować jako wydawca?

Może chce skorzystać z oferty jako reklamodawca ?

No nie, nie reklamodawca. Mam serwis biznesowy z 30 000 UU miesięcznie i tak sobie myśle, że moze czas umieścić na nim jakieś reklamki i mieć z tego jakiś pieniążek. Czytam forum i w sumie dużo narzekania na firmy reklamowe. Znalazłem Biz On i mnie to zaciekawiło. Stąd moje pytanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z BizOnem teraz będzie współpracować dziennik.pl, więc kto wie, wygladają dośc poważnie.

"wyglądają dość poważnie".

Ludzie, przecież to jest poważny dom mediowy, odłam ARBOmedii, która współpracuje z największymi graczami na rynku reklamy internetowej i nie tylko. Zobaczcie kto korzysta z ich usług: https://arbomedia.pl/firma_klienci.php

Odpowiedź jest jedna...jeśli masz dobry content to zarobisz i to sporo.

Trzeba tylko wiedzieć na jakich zasadach odbywa się sprzedaż, aby nie dać się zrobić w ch..... ;)

No nie, nie reklamodawca. Mam serwis biznesowy z 30 000 UU miesięcznie i tak sobie myśle, że moze czas umieścić na nim jakieś reklamki i mieć z tego jakiś pieniążek. Czytam forum i w sumie dużo narzekania na firmy reklamowe. Znalazłem Biz On i mnie to zaciekawiło. Stąd moje pytanie.

Podaj mi adres strony to będę mógł powiedzieć coś więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności