Skocz do zawartości

Czy liczba zaindeksowanych stron jest taka ważna.


real

Rekomendowane odpowiedzi

Witam pytanie mam do mądrzejszych,

jestem w trakcie tworzenia nowego serwisu, który także będe pozyzycjonował

na raczej cięzkie hasło, ale jedno konkretne. Do tej pory starałem się aby każda domenka miałą jak najwięcej zaindeksowanych stron.

Czy to rzeczywiście ma sens??

Jest dużo serwisów które są na pierwszych miejscachw googlu np. pod hasłem "Pozycjonowanie"

a mają tylko 10 podstron np.

Czekam na opinie i pomoc :hello:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi o stronke do zaplecza.. chodzi o czystą stronkę do której będzie linkować zaplecze.

Poprostu jest dylemat bo jeżeli się ogranicze :

- do 100 podstron - serwer wyjdzie taniutko.

- Jeżeli się nie ogranicze tylko, będe szedł na dużą ilość site, będe potrzebował

obsługę pewnych skryptów - serwer wyjdzie drożej :blush:

A nie jest tak że do strony o większej ilości podstorn trzeba linkować mocniej niż

w przypadku stronki o 10 podstronach, czy moc nie rozkłada się na podstrony ? :P

I tu się rodzi dylemat, czy warto poświęcić więcej kasy dla większej ilosci site,

czy można się bez tego obejść.

Czyli konkretne pytanie brzmi, czy łatwiej jest wypozycjonować strone z site 2000, czy z site 10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tu się rodzi dylemat, czy warto poświęcić więcej kasy dla większej ilosci site,

czy można się bez tego obejść.

Sam sobie zaprzeczasz... Zero3 już odpowiedzał, że da się wysoko pozycjonować serwisy o małej ilości site.

Czyli konkretne pytanie brzmi, czy łatwiej jest wypozycjonować strone z site 2000, czy z site 10

To zależy od konstrukcji serwisu i linkowania wewnętrznego.

"bytka abo ne bytka to je zapytka" - W. Shakespeare ;)

Niekończąca się impreza ;) ... wątroba zaleczona :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności