Skocz do zawartości

google przestalo lubic katalogi?


Stanleyk700

Rekomendowane odpowiedzi

Hej wszystkim!!

pozycjonuje juz 2 miesiace pewna strone i wiadomo systematycznie dodaje wpisy dop katalogow ze spisu https://www.katalogiseo.info/ tak po 40 tygodniowo z roznym anchorem.

lecz do tej pory po wpisaniu w msn link: i strona wyskoczylo mi tylko 11 linkow prowadzacych do danej strony...

Moje pytanie :

czy google przestalo indeksowac wpisy z katalogow???

bo jak inaczej wytlumaczyc to zjawisko???

Perła beskidów zaprasza na Noclegi Ustroń. Gorąco polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prostu zaczynam siemartwic poniewaz po za 2 wlasnymi katalogami i stronie firmowej pozostaje mi jedynie dodawac linki do katalogow. a jesli g przestanie sie nimi interesowac to zostane w palcem w d.....

staram sie budowac wlasne zaplecze na roznych darmowych serwerach miedzy inymi na yoyo ale po za kolejnym katalogiem nie jestem w stanie tam nic innego dac... moze wy macie jakies nowe sposoby tworzenia zaplecza???

Perła beskidów zaprasza na Noclegi Ustroń. Gorąco polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co sie martwić. Jak katalog będzie jako tako podlinkowany to google napewno zaindeksuje ci linka. No chyba że katalog bedzie miał bana albo jeszcze coś.

Poza tym wiekszość katalogów to kiepskie katalogi i linki z nich są bardzo słabe, więc tworzenie zaplecza jest jak najbardziej na miejscu.

Fakt niema co stawiać kolejnych śmietników katalogów. Jak niewiesz co postawić to postaw sobie o swoim hobby lub o czyms o czym jest stronka którą pozycjonujesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prostu zaczynam siemartwic poniewaz po za 2 wlasnymi katalogami i stronie firmowej pozostaje mi jedynie dodawac linki do katalogow. a jesli g przestanie sie nimi interesowac to zostane w palcem w d.....

Katalogowanie to nie pozycjonowanie... Gdyby to było takie łatwe... Ale bardzo dobrze, że google się budzi. Wielu "pozycjonerów" zostanie z palcem w d....

staram sie budowac wlasne zaplecze na roznych darmowych serwerach miedzy inymi na yoyo ale po za kolejnym katalogiem nie jestem w stanie tam nic innego dac... moze wy macie jakies nowe sposoby tworzenia zaplecza???

Nowe to może nie - twórz strony o tematyce strony firmowej...
Program partnerski na Twoje katalogi i precle! Nawet 20% prowizji!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech będzie i katalog, ale tak pozmieniaj jego wygląd (czyli praktycznie cały plik index.php i nie tylko) aby nie przypominał tak starsznie standardowy qlweb. Tylko jedna uwaga! Darmowe jest niewarte uwagi, na dłuższą mete! Postaraj się zarobić troche na tym darmowym, ale jak najszybciej przenoś się na płatne serwisy bo tylko w taki spoób możesz zbudować stabilne i niezależne zaplecze ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może napiszę tak,Google jak katalogów nie lubiało tak lubieć nie będzie i już,czemu można się domyśleć.To że nie widzisz to nie znaczy że google nie bierzę ich pod ywagę bierze i to jak najbardziej a link: daję tylko próbke linków z całej sterty linków ktyóre do Ciebie odwołują się naprawdę,także nie załamywać rąk i do roboty!. ;)

UX+SEM=ROI!

mail:dszpak(malpa-at)gmail.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A po ile dajesz wpisów w jednym katalogu. Jeśli tylko po jednym, to pamiętaj, że dając dwa zwiększasz dwukrotnie szansę na zaindeksowanie linku.

Jeśli nie robisz nic z tymi wpisami, tzn. nie linkujesz do stron, na których są twoje linki, to niestety musisz czekać i dalej regularnie, z uporem maniaka dodawać dalej.

Ucząc się języków obcych zaopatruj się w odpowiednie podręczniki. Księgarnia lingwistyczna zaprasza do zakupów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...moze wy macie jakies nowe sposoby tworzenia zaplecza???

Ohoho ;) zaczyna się... :)

Tutaj poczytaj o tworzeniu zaplecza.

Google indexuje wpisy z katalogów, z tym, że nie ze wszystkich :)

40 katalogów tygodniowo, to na moje oko niewiele,

A Twoja teoria bliższa byłaby prawdy, gdybyś napisał, że MSN nie lubi katalogów - przecież to MSN zaindexowało Ci dopiero 11. Dodawaj i nie przejmuj się, kiedyś na pewno Twoje wpisy się zliczą.

"bytka abo ne bytka to je zapytka" - W. Shakespeare ;)

Niekończąca się impreza ;) ... wątroba zaleczona :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt niema co stawiać kolejnych śmietników katalogów.

E tam jeszcze nie jest tak zle z katalogami. Ja niecaly tydzien temu postawilem nowy katalog (link w sygnaturce) i juz mi zaindeksowalo ponad 530 podstron. A googlebot lata po nim jak szalony, prawie nie wylazi ;) Trzeba po prostu troche modyfikowac skrypty a nie sciagnac wrzucic na serwer i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpowiednia konfiguracja pliku .htaccess, linki przyjazne, przekierowanie na jeden rodzaj domeny (z www czy bez www), zmiana nie tylko grafiki ale i również całej podstawy wyglądu, tj tabelka itp. i wiele wiele innych rzeczy. Poczytaj Forum kilka miesięcy a się dowiesz wszystkiego w swoim czasie !!!

P.S.

Na DARMOWYM serwerze praktycznie nie ma szans dobrze zoptymalizować zaplecza (np. katalogów)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności