Skocz do zawartości

galopujaca ideksacja


pabart

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

mam problem a moze to i nie jest problem niemniej jednak chciałbym to skonsultować

otóz mam stronke ktora ma ok 4 tys podstron a google twierdzi ze mam site na poziomie 10,8 tys TU nie moge tego pojać wprawdzie nic nie wiem o php i byc moze to normalne ale może ktoś by na to spojrzał fachowym okiem. Dodam jedynie ze zauważylem falowe zmiany w indeksacji od poziomu 1,3 tys do 14 tys.

Poza tym mam jeszcze jeden problem stronka została absolutnie pominęta przy ostanim update domena jest zaideksowana od roku ale strona tak naprawde funkcjonuje od lipca bieżącego roku wprawdzie czytalem na forum że ostatni update był jakiś "dziki" ale dotyczyło to głownie nowych stron . może cos popitolilem ?

pozdro

agencja reklamowa BEZobaw multimedia to nasze drugie imie....

Noclegi w Krakowie zapraszamy do Krakowa

Sklep zoologiczny wszysko dla psa i kota

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Google zawsze mocno zawyżał ilość podstron. Od kilku miesięcy wprowdza poprawki w tych wartościach niekiedy mocno zaniżając ostateczny wynik. Ostatnimi czasy w google wszystko lata na różne strony. Generalnie nie masz się czym martwić. Większa ilość stron w indexie nikomu nie zaszkodzi (a punktów z systemów możesz dostać więcej).

Program do nauki na uprawnienia budowlane i przygotowujący do egzaminu na uprawnienia budowlane.

Okulary przeciwsłoneczne polaryzacyjne oraz okulary antyrefleksyjne zerówki do pracy przy komputerze.

Największy wymarzony kamper barbie fbr34 firmy mattel.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności