Skocz do zawartości

Na pograniczu praw autorskich


AdamAGP

Rekomendowane odpowiedzi

Ale YouTube nie udostępnia rzeczy zrobionych we flashu, tylko filmy.

A o obiekt flash tutaj się rozchodzi, więc np. gry.

A YouTube to kolejna baza nielegalnych treści - na szczęście wreszcie firmy zaczęły dochodzić swoich praw...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli nadal gra wyświetla się na twojej stronie, a nie na stronie autora...

No w sumie nie otwiera się na mojej stronie tylko w nowej zakładce z adresem autora w pasku.

W każdym razie napisałem do autora maila, jak mu się nie spodoba to trudno, gra nie warta świeczki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale chciałbym zauwazyć ze o prawa firmy jakis rzeczywiscie walcza.. ale z drugiej strony jesli chodzi o teldyski to google juz podpisuje stosowne umowy, aby u nich mozna bylo all miec.

a jesli daja mozliwosc wstawienie na swoje strony to chyba bez zgody tego nie robia.

wiadomo jeszce z wszystkimi wytwornami nie podpisali umow. ale juz z najwiekszymi

Ale YouTube nie udostępnia rzeczy zrobionych we flashu, tylko filmy.

A o obiekt flash tutaj się rozchodzi, więc np. gry.

A YouTube to kolejna baza nielegalnych treści - na szczęście wreszcie firmy zaczęły dochodzić swoich praw...

tak zaczelo dochodzi bo google stalo sie wlascicielme. inaczej by dalej nic sie nie odzywali

userbar3.gif

userbar2.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Czy zamieszczenie na stronie programów na licencji Freeware nie narusza w jakiś sposób tych licencji. Widziałem masę serwisów z takim oprogramowaniem, a jak dotychczas dawałem zawsze link do pliku na innym serwerze, chodź w sumie nie wiem czy to też nie łamie w jakiś sposób czyichś praw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności