Skocz do zawartości

Bojkot orlenu


papieros

Rekomendowane odpowiedzi

papieros, gdybyś bojkotował Bosha czy inne niemieckie koncerny, za to co wyprawiały w trakcie II WŚ, to bym zrozumiał. Ale bojkotowanie firmy za to, że jakaś durna baba na jakiejś głupiej stacji, pogoniła durnego psa, który wlazł w głupią rurę ?! Sorry. Life is brutal and full of zasadzkas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzisz, tak jakoś jest, że sprawa Boscha do mnie nie przemówiła a sprawa Orlenu owszem - rzecz emocji pewnie. Sprawę Boscha znam, czytałem, być może źle "sprzedana" była. Sprawa psa mnie poruszyła więc zacząłem ten temat.

PS. Proszę niewyciągać wniosków, że śmierć milionów jest dla mnie mniej ważna niż śmierć psa.

PS2. Bardziej mnie poruszył zanik ludzkich odruchów (jak piszą ludzie to była sympatyczna psina) vs. ewentualne dobro klienta, niż bojkot sam w sobie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności