Skocz do zawartości

Gold or Silver ?


Wojtek Z.

Rekomendowane odpowiedzi

Niestety, w pokonanie Brazylii nie wierzę,

Szy , .... wiecej wiary ;):)

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze miesiąc temu powiedzielibyśmy, że Polska to nie Rosja, Serbia a jakoś daliśmy im radę.

PS.

Wierzę, że jutro wygramy w finale i aż czekam na wpisy na forach o fuksiarzach - polakach, tak jak pisano o Małyszu, siatkarkach czy Kubicy ;-)

Potrzebujesz pomysł na biznes? Zapraszam na największe forum biznesowe w Polsce!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze miesiąc temu powiedzielibyśmy, że Polska to nie Rosja, Serbia a jakoś daliśmy im radę.

No właśnie nie - Polska to (spłycając, ofkorsowo) wiele

tych sam uwarunkowań co ruscy czy Serbowie. Do tego

jeśli dołożyć świetnego trenera, czas na trening (pół roku

w Spale, w ucho mi wpadło?), sparingi z Brazylią, dobry

siatkarsko wiek większości, to można było wierzyć, nawet

trzeba było, że dokopią wszystkim Słowianom.

Szy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdzie wiara w powiedzenie ludowe

dajcie Polakowi pół litra, pokażcie babe z podkasana spódnicą i dajcie do ręki pistolet to cały świat zawojuje
;)

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3.12 po meczu będziemy mogli powiedzieć, że Rosja i Bułgaria to jedyny drużyny, które urwaly nam w sumie 3 sety. Na tym turnieju nie ma drużyny lepszej od Polski.

"Bestia najgorsza zna nieco litości, lecz ja jej nie znam, więc nie jestem bestią" - William Shakespeare, Richard III.

Gido.pl Must.pl Kokai.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tym turnieju nie ma drużyny lepszej od Polski.

A jednak jest i to bez dwóch zdań...

Brazylijczycy byli nie do pokonania dzisiaj.

Cieszmy sie ze srebra...ja sie ciesze nawet pomimo tego że przegralem troche $$$ stawiajac na wygraną Polski w meczu finalowym :P

Wiara była do końca.

Jesteśmy wicemistrzami świata !! :blush::):yahoo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności