Skocz do zawartości

PageRank > 0 ?


ark-tech

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Zacząłem jakiś czas temu tworzyć serwis https://www.arktech.pl i probuje tą stronkę jakoś wypromować w internecie. Niezaprzeczalnym faktem jest, że obecnie google jest najpopularniejsza wyszukiwarką. Powiedzcie mi co powinienem kategorycznie zmienić bądź natychmiast dodać do strony bądź jak zmodyfikować kod źródłowy aby strona osiągnęła w końcu pagerank większy od ZERA.

Pozdrawiam, Palka Arakdiusz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie potępiajcie tak w czambuł dzieciaka...

Każdy z Was też jakoś musiał zaczynać. Błąd może że post w niewłaściwym dziale. Więc niech się moderatorzy do roboty wezmą i przeniosą gdzie trzeba (dla początkujących).

Sam kiedyś podobny post pisałem, no może trochę grzeczniej i nieco konkretniej. I znalazł się ktoś życzliwy, który mi zasugerował to i owo, resztę oczywiście sam musiałem wyszukać.

Sorry, nie odpowiadam na PMy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie no moze prawie wszystkie odpowiedzi znajdziesz na tym forum.

Co masz zrobic to proste czytac czytac ci jescze raz czytac.

Oczywiscie ze zrozumieniem :)

A c o do zmiany PR to zmieni sie zaraz po update Google.

A kiedy to bedziedzie zapytasz. Mowie Ci zaraz po niedzieli.

Tylko ktorej??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ ark-tech

1. Postaraj się o linki kierujące na Twój serwis, im więcej, tym lepiej, byle nie wszystkie razem, rozłóż je sobie w czasie.

Uprzedzając Twoje pytanie "skąd linki": https://www.katalogieso.info - to jest największy spis katalogów stron w okolicy:), możesz dodawać do nich swoją stronkę.

2. Wywal te linki ze stopki.

3. Czekaj cierpliwie na update PR wykonując w międzyczasie powyższe czynności:)

4. Przeczytaj ten topic i pozostałe przyklejone na początek, trochę rozjaśni Ci sie w głowie, potem możesz zacząć szukać odpowedzi na swoje pytania czytając forum.

Off @ nabijacze postów: Jeśli nikt z Was nie ma nic sensownego do powiedzenia, to lepiej nic nie mówcie. Większość z Was też dopiero zarejestrowała się na forum i zadała głupie pytania...

I tym się kończy zakładanie nowych tematów z głupimi pytaniami.

Ty już całe forum przeczytałeś?

No other comments...

"bytka abo ne bytka to je zapytka" - W. Shakespeare ;)

Niekończąca się impreza ;) ... wątroba zaleczona :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jakoś sam umiałem dochodić do wszystkiego,umiejętnie czytająć forum i próbując.Nie zawsze się udawało i nie zawsze było łatwo ale w końcu jakoś każdy dochodzi do tego how to.Nie możemy tu dawać gotowych kursów pozycjonowania.Jeśli chcesz wiedzieć jak użyj funkcji szukaj i bądz cierpliwy bo to podstawowa cecha każdego pozycjonera.

UX+SEM=ROI!

mail:dszpak(malpa-at)gmail.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jakoś sam umiałem dochodić do wszystkiego,umiejętnie czytająć forum i próbując...

Do wszystkiego już doszedłeś...?

Nie chodzi o gotowe kursy, kolega zadał proste pytanie, obawiam się, że duża część naszych przedmówców nie do końca wiedziala, jak pomóc.

Po co pisać w jednym topicu to samo, nic nie wnoszące stwierdzenie, które na dodatek powtarza się w 50% tematów na tym forum? Lepiej nie pisać nic i samemu wziąć się za czytanie...

"bytka abo ne bytka to je zapytka" - W. Shakespeare ;)

Niekończąca się impreza ;) ... wątroba zaleczona :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności