Skocz do zawartości

Najnowsza wersja mini.otwarty.pl - modyfikacja


Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 205
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Mam katalog na ovh i mam taki błąd co jest ?

mam tak z 3 katalogami

Serwer napotkał błąd wewnętrzny i nie jest w stanie zrealizować twojego żądania.

Jeżeli jesteś właścicielem tego konta i szukasz informacji na temat probmemów z błędem wewnętrznym, zapraszamy na stronę https://60free.ovh.org/pl/support/ lub sprawdź czy:

- uprawnienia do uruchamianego zasobu '/p/l/u/pluscat/www/otwarty_inc' mają wartość 755,

- uprawnienia do katalogu mają wartość 755,

- w pliku '.htaccess' nie znajdują się nieprawidłowe wpisy

pluscat.ovh.org

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie jest problem, zrób obraz jak dla PR0 i daj mu NA. nazwa -9.gif

Teraz o modyfikacji:

1) i są ciągle problemy

2) mając skrypt to mały problem

3) ?

4) i tak nie zmienia

5) ...

6) komu to potrzebne

7) to każdy może zrobić

8) to zrobi każdy

9) 10) pomysł innych

.................

I za to wszysto dodać 2 linki w stopce , to chyba kpina. Większość pomysłów skopiowano (patrz by Jachu - on odpowiada na pytania i nie chce linku).

Czytając te forum taki mod zrobię sam

ps: ja też przerobiłem skrypt Aardvark Topsites (toplista, bez ?) ale pomysł był z innej strony i co ... mam chcieć linku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, a ja mam pytanko... Nie chce wertować całego kodu skryptu itp. Proszę, powiedzcie... Gdzie mam szukać zapisanego hasła admina? Odpaliłem katalog i... ustaliłem login / hasło, wyjechałem, wróciłem i... o zgrozo - nie pamiętam danych logowania do panelu admina. Help, please...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam problem :D

Warning: fopen(/home/fazi/public_html/otwarty_inc/config.php) [function.fopen]: failed to open stream: Permission denied in /home/fazi/public_html/otwarty_inc/otwarty_install.php on line 318

Warning: fwrite(): supplied argument is not a valid stream resource in /home/fazi/public_html/otwarty_inc/otwarty_install.php on line 319

Warning: fclose(): supplied argument is not a valid stream resource in /home/fazi/public_html/otwarty_inc/otwarty_install.php on line 320

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/fazi/public_html/otwarty_inc/otwarty_install.php:318) in /home/fazi/public_html/otwarty_inc/otwarty_install.php on line 332

Muszę od nowa instalowac katalog, bo IHOST7.pl nawalił i straciłem wszystkie dane ;(

Może mi ktoś pomóc czego tutaj brakuje ?

https://www.firmawirlandii.pl - czyli biznes na wyspie dla każdego.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaki jest najlepszy darmowy hosting pod ten katalog?

Otwierasz google wpisujesz: "darmowy hosting" i szukasz w wynikach serwera, który oferuje: PHP, MySQL oraz mod-rewrite.

kcs_kataloog_info.gif - katalog stron KCS promocja stron - dodaj ciekawą stronę

pks-katalog.gif - katalog stron PKS interesujące strony - dodaj interesującą stronę

Najlepsze miejsce dla e-mieszkańca powiatu piaseczyńskiego to serwis e-piaseczno i okolice

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Prośba do wszystkich osób korzystających z modyfikacji otwarty.pl mini by: pkruk.com & wedan:

https://www.forum.optymalizacja.com/index.php?showtopic=39447

kcs_kataloog_info.gif - katalog stron KCS promocja stron - dodaj ciekawą stronę

pks-katalog.gif - katalog stron PKS interesujące strony - dodaj interesującą stronę

Najlepsze miejsce dla e-mieszkańca powiatu piaseczyńskiego to serwis e-piaseczno i okolice

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po instalacji wyskakują mi następujące błędy : "

Warning: mysql_fetch_assoc(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in /home/mocne/public_html/otwarty_disp/funkcje.php on line 463

Warning: mysql_fetch_assoc(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in /home/mocne/public_html/otwarty_disp/funkcje.php on line 452

Warning: mysql_fetch_assoc(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in /home/mocne/public_html/otwarty_disp/funkcje.php on line 475

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/mocne/public_html/otwarty_disp/funkcje.php:463) in /home/mocne/public_html/otwarty_disp/funkcje.php on line 216

Warning: mysql_fetch_assoc(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in /home/mocne/public_html/otwarty_disp/funkcje.php on line 416

Warning: mysql_num_rows(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in /home/mocne/public_html/otwarty_disp/funkcje.php on line 426

Plik config.php tworzyłem ręcznie. To oznacza, że źle wpisałem ścieżkę katalogu ? Czy może muszę usunąć te linijki by katalog działał ?

multikonto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności