Skocz do zawartości

Najnowsza wersja mini.otwarty.pl - modyfikacja


Rekomendowane odpowiedzi

Problem dotyczy indeksacji przez roboty, pojawiają się w google takie wpisy ...kat-4.html?PHPSESSID=1d4400fd9103ccb30350be239783c251

Czytałem https://www.forum.optymalizacja.com/index.php?s...st&p=154513

Nie wiem czy dobrze to zrobiłem, w miejsce

session_start();

wstawiłem to co tam było napisane.

Katalog jest na superhost. Proszę o podpowiedź. Mod rewrite włączony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 205
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Ostatnio rozsypał mi się Moderowany Katalog na skrypcie QlWeb mający około 3000 wpisów. Postanowiłem nie bawić się w naprawę, tylko postawić świeży katalog na najnowszym skrypcie OtwartyMini. Instalacja przebiegła cacy i wszystko mi sie podoba. Mam tylko problem, że po wejściu do szczegółów każdego wisu w miejscu gdzie chyba powinno być "link popularity" mam taki komunikat:

Fatal error: Call to undefined function socket_create() in /home/l/a/s/last_mann/www/otwarty_disp/link_popularity.php on line 129

zajrzałem do katalogu /otwarty_disp/ znalazłem tam plik "link_popularity.php" w którym przy linii 129 mam coś takiego:

if (($Socket = socket_create(AF_INET, SOCK_STREAM, 0)) > 0)

nie znam w ogóle PHP i nie wiem o co chodzi? :soczek:

Co może być tego przyczyną?

Dodam, że dla wykluczenia błędów przy instalacji powtórzyłem ją kilkakrotnie. za każdym razem mam ten sam błąd po wejściu w szczegóły każdego wpisu.

Mod Rewrite mam wyłączony bo nie jest wspierany na moim serwerze

Jeżeli nie ma możliwości naprawy wyświetlania Link Popularity, to może podpowiedzcie jak zlikwidować w ogóle ten komunikat o błędzie.

[edit]

Dokładnie poczytałem wszędzie gdzie możliwe i znalazłem rozwiązanie tutaj

Już wszystko chyba będzie działać. Mam tylko pytanie...

Czy statystyki odwiedzin bootów są wyświetlane na bierząco, czy podliczne co jakiś czas?

Bo pomimo tego, że google buszują, to ciągle wyświetla mi się "0"

Przepraszam za zamieszanie

[/edit]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Już wszystko chyba będzie działać. Mam tylko pytanie...

Czy statystyki odwiedzin bootów są wyświetlane na bierząco, czy podliczne co jakiś czas?

Bo pomimo tego, że google buszują, to ciągle wyświetla mi się "0"

Przepraszam za zamieszanie

Po pierwsze to witam wszytkich na tym forum :-) Mam lekką tremę bo to mój pierwszy post.. Wybaczcie..

Mam katalog na otwartym.mini modyfikowanym by kruk i statystyki wizyt robotów jakoś tak wolno idą w górę. W sesjach widać, że ciągle google chodza po katalogu a na liczniku ledwo 10..

Czy ktoś zechciałby pomóc....?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już wszystko chyba będzie działać. Mam tylko pytanie...

Czy statystyki odwiedzin bootów są wyświetlane na bierząco, czy podliczne co jakiś czas?

Bo pomimo tego, że google buszują, to ciągle wyświetla mi się "0"

Przepraszam za zamieszanie

Po pierwsze to witam wszytkich na tym forum :-) Mam lekką tremę bo to mój pierwszy post.. Wybaczcie..

Mam katalog na otwartym.mini modyfikowanym by kruk i statystyki wizyt robotów jakoś tak wolno idą w górę. W sesjach widać, że ciągle google chodza po katalogu a na liczniku ledwo 10..

Czy ktoś zechciałby pomóc....?

Co to znaczy wolno? - ile odwiedzin w jakim czasie?.

Piszesz że w sesjach Google chodzi, ale zwróć uwagę, że chodzi po wszystkich podstronach - nie tylko po głównej.

U mnie w katalogu, który ma ponad pół roku jest 220 odwiedzin na głównej, dla porównania ponad 1500 Yahoo.

Pozatym nie ma się czym przejmować jeżeli wszystko jest dobrze zaindeksowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pytanie:gdzie szukać przyczyn jeśli podczas instalacji nie są tworzone tabele w bazie?

plik config.php sobie stworzylem ale dalej go instalator nie widzi,co jest grane?

a w dobra miejesce wrzuciłeś config.php??

ps tabele w bazie musisz sam wpisac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już wszystko chyba będzie działać. Mam tylko pytanie...

Czy statystyki odwiedzin bootów są wyświetlane na bierząco, czy podliczne co jakiś czas?

Bo pomimo tego, że google buszują, to ciągle wyświetla mi się "0"

Przepraszam za zamieszanie

Po pierwsze to witam wszytkich na tym forum :-) Mam lekką tremę bo to mój pierwszy post.. Wybaczcie..

Mam katalog na otwartym.mini modyfikowanym by kruk i statystyki wizyt robotów jakoś tak wolno idą w górę. W sesjach widać, że ciągle google chodza po katalogu a na liczniku ledwo 10..

Czy ktoś zechciałby pomóc....?

Co to znaczy wolno? - ile odwiedzin w jakim czasie?.

Piszesz że w sesjach Google chodzi, ale zwróć uwagę, że chodzi po wszystkich podstronach - nie tylko po głównej.

U mnie w katalogu, który ma ponad pół roku jest 220 odwiedzin na głównej, dla porównania ponad 1500 Yahoo.

Pozatym nie ma się czym przejmować jeżeli wszystko jest dobrze zaindeksowane.

Katalog ma miesiąc, na głównej jest info o 12 wizytach googlebota. Ale skrypt z pewnością liczy źle, bo np w tym momencie jest bot w jednej z podkategorii a tam licznik wskazuje zero.

Gdyby ktoś chciał zobaczyć to chodzi o ten katalog. Przy okazji możecie wytkąć moje błędy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam serdecznie, mam pewien problem z mini_otwarty, a mianowicie nie mogę znależć pliku odpowiedzialnego za przekierowania. Szukam pliku w którym można zmienić lokalizacje, po instalacji wszystkie hiperłącza katalogu przenoszą do strony głównej mojego serwisu.

Oto przykład:

https://iloveu2.info/katalog

Cały mini_otwarty zgrałem do katalogu /katalog i chce żeby linki poruszały się w tym obrębie, lecz po intalacji cofa mnie do strony głównej, gdzie to można zmienić żeby poprawnie się odwoływał..

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Zainstalowałem katalog i niby działa ale przy próbie dodania wpisu mam:

Warning: mysql_fetch_assoc(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in /home/keeslaff/public_html/katalog/otwarty_disp/op.php on line 119

Warning: mysql_fetch_assoc(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in /home/keeslaff/public_html/katalog/otwarty_disp/op.php on line 357

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/keeslaff/public_html/katalog/otwarty_disp/op.php:119) in /home/keeslaff/public_html/katalog/otwarty_disp/funkcje.php on line 216

Wpis nuby sie dodaje ale po wejsciu do podkategorii wpisów nie widać, widać za to:

/home/keeslaff/public_html/katalog/otwarty_disp/pod.php on line 120

php nie znam, mysql tez nie bardzo, jakieś sugestie by były pomocne

edit#

Nieaktualne, baze miałem ze starej wersji i brakowało kilku tabel. teraz jest ok, poza kodowaniem :hello:

esit#2

kolejny problem przy imporcie xml.

Warning: mysql_fetch_assoc(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in /home/keeslaff/public_html/katalog/otwarty_admin/xml_import.php on line 184

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

może ktoś wie co chce mi powiedzieć mój katalog, wypisując na pierwszej stronie:

Warning: mysql_fetch_assoc(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in /home/azi/domains/mydirectlinks.info/public_html/otwarty_disp/funkcje.php on line 422

Warning: mysql_num_rows(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in /home/azi/domains/mydirectlinks.info/public_html/otwarty_disp/funkcje.php on line 432

A jeszcze żeby ktoś podpowiedział jak go uzdrowić to byłbym bardzo wdzięczny ;)

Pozdrawiam

Azi

Darmowe ogłoszenia - darmowe ogłoszenia o zwierzętach

Hydraulik Praga Północ - usługi gazownicze i hydrauliczne w Warszawie

Zamrażanie rur - wymiana kaloryferów bez spuszczania wody z pionów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności