Skocz do zawartości

Co z takim zrobić?


zero3

Rekomendowane odpowiedzi

@Red, ale Twoje wypowiedzi naprawdę są śmieszne! :)

Pisanie, że obrazki wyświetlałeś dla testów wyglądają jak tłumaczenie ucznia, który uciekł z lekcji i wymyśla na poczekaniu przed nauczycielem.

Myślę, że to Ty robisz źle i powinieneś się do tego przyznać zamiast odgrażać i mówić jakby "wszyscy bez powodu się na ciebie uwzięli".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 72
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

przyznaję się do błędu nie potrzebnie w ogóle wstawiałem tam te obrazki, choć miały być naprawdę umieszczone na jeden dzień to zapomniałem o nich! ale czy ja gdzieś napisałem, że jestem nie winny? wiem ze zrobiłem źle nie jestem małym dzieckiem.

teksty typu jak ten powyżej będę ignorował.

Mistrz Pozycjonowania Master of Seo.  Zobacz moją ofertę dla klientów na BITEC Pozycjonowanie Katowice

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, świadomie kradłeś czyjeś obrazki bo były bardzo dobre itd. itp Przyznaj się do tego oficjalnie, przeproś poszkodowanego, zaproponuj jakieś zadość uczynienie, obiecaj poprawę a nie stawaj okoniem! Przynajmniej wyjdziesz z twarzą świadomego złodzieja, a nie z twarzą chłopczyka na jaka się teraz wykreowałeś !

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zainteresowane osoby niech ustalą międzysobą odszkodowania itp.

faktem jest że tego typu ściąganie obrazków jest poniżej krytyki. Panowie trochę oleju by sie przydało.

Tak jak w normalnym zyciu nie warto kraść mało, jak już to miliardy, przynajmnije bedzie na adwokata :pisze:

dymna.jpg

Przyjaźń psa na całe życie. ZAGINĄŁ DOM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynajmniej byś się przyznał i okazał skruchę a nie bezczelnie się jeszcze wypierasz. I przestań bzdury pisać że niby nie usuwałes linków i że niby można było to wyjaśniać. Sam napisałem do Ciebie maila i go olałeś i zapewne postąpiłeś tak wiele razy. Dla mnie jesteś spalony i pewnie dla wielu osób z tego forum też. Dla jednych takie ściąganie obrazków i linków do pokemoniada, dla mnie to czyste złodziejstwo. Wiec żyj sobie szczęśliwie dalej s tymi pozytywami z allegro i udawaj że nic się nie stało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak sobie czytam...

wszyscy na hura znaleźli jelenia by mu dokopać - [ osoba domniemana o popełnienie przestępstwa lub wykroczenia ] ukradł 20Mb transferu i jeszcze zarobił na tym 2 zł, faktycznie za coś takiego powinni rozstrzelać (pomijając fakt usunięcia linków przez reda, bo to już jest ;) ). Chcę wierzyć w to że wszyscy są uczciwi nie naruszają żadnych praw autorskich, odprowadzają tantiemy do zaiksu za strony z tekstami piosenek, mają licencjonowane zdjęcia polskich gwiazdeczek na swoich stronach MFA, mają licencje na tapetki na swoich stronach, mają prawa do zdjęć np. w dziale znalezione w sieci...

i jeszcze tak się zastanawiam czy nie jest złodziejstwem jeśli ktoś bez mojej zgody czyta mi nonstop rss i jeszcze kopiuje na swoja stronę gdzie ma reklamy adsense...

to może załóżmy dział złodzieje :) na pewno będzie dużooo postów... tylko kto tu jest święty ;p

analogicznie to tej sytuacji z redem

powinienem napisać post że jestem z zaiksu i ten a ten okrada moje stowarzyszenie bo ma stronę z tekstami piosenek,

a mieciu powinien odpisać że to chamstwo i kradzież, juzio że mu zaraz adderem zapamuje, heniek że mu konoto pocztowe zawali, antek że mu linkujem dowali, a czesiu że mu ddos przeprowadzi i cieszmy się życiem... kochani jesteście, aż mi nie dobrze ;p

nie jestem prawdziwym Polakiem bo prawdziwy Polak zna się na wszystkim...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to żeście mu dokopali, wyśmiali, zadrwili, wrzucili mu "animki" na strone, z których tylko jeż jest zadowolony i starczy Panowie i Panie.

W tych 4 kartkach nie ma nic konstruktywnego tylko sam jad i jakaś dziwna złość.

Przeprosił i starczy info do niego dotarło.....

Przecież to nic nie da, przykładem tego jest Beerbant, który uspokoił się tylko na 2 tyg. a później nadrobił to ze zdwojoną mocą pisząc nieraz pierdoły np: o depozycjonowaniu adderem LOL.

Tak samo będzie z Redem i każdym, który będzie "piętnowany" po chwilowej sensacji życie odwraca twarz w inną stronę...

Tylko mniej dziecięcej zawiści i radochy z dokopania komuś... plsss...

Z cyklu "Przysłowia Polskie":
- "We wakacja jak i w wiosnę - Google podskakuje se radośnie."
Mój blog o pozycjonowaniu i nie tylko... Strona firmowa - www.antygen.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[ osoba domniemana o popełnienie przestępstwa lub wykroczenia ] ukradł 20Mb transferu i jeszcze zarobił na tym 2 zł, faktycznie za coś takiego powinni rozstrzelać

czyli zupelnie niepotrzebnie sie wpieniłem? powinienem przeprosić chlopaka, że go wystawiłem pod baty?

;)

ktoś bez mojej zgody czyta mi nonstop rss i jeszcze kopiuje na swoja stronę

to zamiast się dziwić wykorzystaj rss (Really Simple Spamming :)

sam dodawaj się do agregatorów, podsuwaj źródło kopistom... na 10 lichych serwisów trafisz na 2,, dzieki którym dostaniesz dobre linki

W tych 4 kartkach nie ma nic konstruktywnego tylko sam jad i jakaś dziwna złość.

założyłem ten wątek nie po to, by pisać w nim cokolwiek konstruktywnego.

amen

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności