Skocz do zawartości

polski rejestr internetowy com


marek_o

Rekomendowane odpowiedzi

Logo podobne do tepsy. Adres www.polski-rejestr-internetowy.com - stary numer. Potwierdzenie danych.

Firma z .de. Opłata 985 euro rocznie :)

Nie mam skanera w biurze, więc nie skana nie będzie - ale pewnie też dostaniecie :)

Wygląda to na ręczne wyciąganie adresów pocztowych ze stron.

.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 30
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Wiele instytucji państwowych już to podpisało. Właściwie głównie one to podpisują. Biznes jednak bardziej węszy. Dostałem to jakieś pół roku temu, a wcześniej trąbili o nich w TV.

To jest umowa na 3 lata, z możliwością wypowiedzenia na 3 miesiące przed tego końcem tego okresu. Faktury przesyłają co rok. Więc chodzi o 3 x 985 euro. Sądzisz się w Niemczech ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiele instytucji państwowych już to podpisało. Właściwie głównie one to podpisują.

Lub są specjalnie wpisane po gratisie, aby strona "straszyła" szare myszki jaka to wielka inwestycja i jakie ma refernecje ...;) (ot kolejna teorja spiskowa)

brak sygnatury

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ja zostałem wyróżniony takim pismem. Ktoś wspominał, że ".. na ładnym papierze" - jak dla mnie, to jest cieniutki, szarawy papier z recyclingu ;-)

Ależ biznes, przypuszczam że koszta prowadzenia tej toplisty zwracają się z nawiązką. Już po pierwszym "chętnym".

pozdrowienia

Dla tych, co lubią zdjęcia planet: Planety i ich zdjęcia, dla tych, co lubią katalogi stron: Podwójny katalog stron. Albo Idź do diabła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem tą ofertę, a że wyglądała nad wyraz poważnie na niepoważnym papierze to poszła w kosz.

Gorzej jak w jakiejś firmie wypelniła to i odesłała sekretarka bo na pierwszy rzut oka właśnie to się ma ochotę z tym zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam zapoznać się z informacjami na stronie:

https://stopdad.dyn.pl/news.php

Ten serwis internetowy został stworzony przez ludzi i dla ludzi, których dotknęło nieszczęsne podpisanie umowy z DAD Deutscher Adressdienst GmbH.

kcs_kataloog_info.gif - katalog stron KCS promocja stron - dodaj ciekawą stronę

pks-katalog.gif - katalog stron PKS interesujące strony - dodaj interesującą stronę

Najlepsze miejsce dla e-mieszkańca powiatu piaseczyńskiego to serwis e-piaseczno i okolice

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności