Skocz do zawartości

sprzedaż logodzwonków, tapet i innych bzdur...


domains

Rekomendowane odpowiedzi

hint: "minimum 600zl rocznie"  :D

:)

Szy, a ty nie masz smsów? Przy takich poteznych serwisach spokojnie byś liczył na kilkanaście obiadów miesięcznie :D

W grudniu poprosiłem je, żeby sprawdziły czy ich nie ma na serwerze obok... Do teraz nie wróciły... :>

Nie mam, wyrzuciłem, po 'okresie testowym' ;) stwierdziłem, że szkoda sobie wizerunek psuć dla kilkudziesięciu złotych, bo tyle z tego było.

Czas na obsługe tego wolę włożyć w co innego. Nigdy więcej tego krapu :>

Szy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ciekawe czmu tak mało ci z tego leciało...

to w ogóle jest dziwne bo czasami są dni, w których leci tego w cholere, czasami prawie nic.

ja tam zostawie to do czasu aż zleci poniżej granicy wypłacalności. wtedy usunę, na razie żadnej szkody mi to nie robi.

a reklamy googla tez sie kiedyś przejedzą ludziom :)

no to czas chyba na EOT. =D>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...rynek jest tym przesycony. za dużo jest tych pseudo serwisów

rynek może jest przesycony, ale na pewno się rozwija, a co najważniejsze są bardzo dobre prognozy; faktem jest, że konkurencja robi swoje i mały procent ludzi kupuje coś w serwisach tego typu; a co do tego ile można zarobić to powinien wypowiedzieć się kolega w forum, który ma wypozycjonowaną stronkę mms.gongi.pl :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ciekawe czmu tak mało ci z tego leciało...

... nie dbałem o promocję, to też inna sprawa...

a reklamy googla tez sie kiedyś przejedzą ludziom :)

AdSense to nie moda, ale dostosowanie reklamy do tematu strony. Więc musiałoby się ludziom przejeść klikanie w linki, co raczej nie nastąpi. Przeciwnie, bardzo dobre prognozy dla reklamy w Sieci zwiastują raczej jeszcze lepsze czasy.

:)

Szy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem ze to nie zalezy od Was ale moim zdaniem ceny sa za wysokie - ja nie dalbym wiecej niz 3 gora 5 zeta za gre i 1 zeta za dzwonek lub tapete. Sorki - ten temat dotyczy glownie ludzi mlodych, licealistów a u nich krucho z kasa...

dodam jeszcze (zasugeruje) ze duzo Wam szkodza rowniez programy typu P2P,

POZDRAWIAM!

Dla tych co lubią na biało i dla tych co na czarno:
logo_ap.jpg godmodelogo.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczekam do wakacji jak juz rynek z logo dzwonkami padnie wtedy bede skupował je na allegro jak znam życie za śmieszne pieniądze docelowo myśle o 100 takich serwisach a może i wiecej Smile

Xann: po co czekać ? ja Ci teraz sprzedam ok.50 serwisów za grosze.

nie każdy kto ma pisaka jest Dostojewskim,

nie każdy kto ma siusiaka jest Casanovą

i nie każdy kto ma rumaka - pozycjonerem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności