Skocz do zawartości

Koniec roku - podsumowanie


Xann

Rekomendowane odpowiedzi

A ja tu tylko czytam, czytam, czytam, czasem o coś zapytam. :(

Wchłaniam wszystko to co wartościowe, odsiewam to co ważne tylko przez chwilę.

Rozpoznaję część z użytkowników PiO w róznych zakątkach tej absolutnej zbiorowości prowadzących swoje duże i małe biznesy.

A wszystkich serdecznie pozdrawiam, także tych wyłącznie czytających a milczących, gdyz ich jest moc przeważająca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

no ja też dziękuje modom za cierpliwość, wszystkich których uraziłem przepraszam. Jeśli od czasu do czasu coś przytroluje wybaczcie ale taki na co dzień jestem- gaduła :) Forum to jednie miejsce w sieci do którego zaglądam codziennie (no może poza swoim kontem w mbanku ), na pewno to jedyne miejsce gdzie się udzielam i czuje się częścią tejże społeczności. Gdyby nie forum nie byłbym teraz tu gdzie jestem :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli mamy składać podziękowania :) to ja dziękuję bardzo za pomoc w seo, w życiu i we wszystkim następującym osobom:

Erbitowi za zaproszenie mnie na pierwsze spotkanie seo

Kill Billowi za otworzenie oczu na wiele spraw (Erbitowi zresztą też)

Lakiemu - sam najlepiej wiesz za co :)

Kazurkowi za pomoc przy adsensie

Mkane za pomoc w zrozumieniu pewnych procesów biznesowych (tych podziękowań pewnie się nawet nie spodziewa :) )

Jerzykowi za objaśnienie zasad działania anchorPR i krótki wykład na temat ewolucji wyszukiwarek.

I oczywiście Jimmiemu i Michałowi za założenie forum i jego rozwój.

Jest jeszcze masa osób, którym sporo zawdzięczam i nie sposób ich tu wymienić, nawet już nie próbuję bo się sentymentalny robie :P

NO i oczywiście Moria ma u mnie skrznke soku ananasowego za dotrzymywanie mi towarzystwa w "trudnych" chwilach :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Humm, .. byly ciekawe watki, szookujace. Drugi rok - i coraz mniej mnei tutaj. Za kazdym razem co zagladne, bo zagladam nadal;) widze nowe nicki - coraz mniej starych forumowiczow - czasami ktorys sie odezwie - msyle ze sie zajeli firmami i mniej sie udzielaja.

Generalnie - fajnie miejsce do zagladniecia :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ja też :)

rok temu nie wiedziałam o SEO nic, myślałam że jak wysoko, to znaczy że ludzie wchodzą i to się jakośtak samo ustawia :)

teraz mam pierwsze i drugie strony w google.co.uk i com i idę w górę i boje się, że skali mi braknie :)

a i TOP 1 z którego dumna jestem jak nie wiem co, bo 262 mln wyników to mało nie jest;

pewnie, ze nie zrobiłabym tego bez programisty, ale jednak...

właściwie, ja jak i Marika, wiecej czytam, niz pisze; też głównie ze względu na styl odpowiedzi,

mimo wszystko jednak wielkie dzięki, bo porównując to forum do tych światowych najsławniejszych - ich poziom często jest poniżej nawet pokemonów tu zaglądajacych;

walczcie z leniuchami i oby tak dalej

pozdrawiam

Katka :(

Smaki Piwa blog o piwie szczegolnie tym mniej komercyjnym

Rewolucja w tradycyjnej wymianie walut - kantor online

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności