Skocz do zawartości

Koniec roku - podsumowanie


Xann

Rekomendowane odpowiedzi

to i ja cos napisze 3 razy kolega podsylal mi link do tego forum zeby sie zapisac jak prosilem go o pomoc o pozycjonowanie teraz juz wiem dalczego caly czas dawal mi ten link dziekuje wszystkim a pomoc oraz wojtkowi0s0 za link do forum, jestescie najlepsi w branży

Bo kulturystyka jest jak narkotyk. Przekonaj się sam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Nigdy nie widziałem, żeby ktoś ją z góry traktował.

Kto podskoczy moderatorowi :)

Podsumowując rok... oj działo się na PiO i każdy z nas na pewno wyniósł choć odrobinę wiedzy i doświadczenia dla siebie. Oby tak dalej, bo przecież taka jest idea forum.

Dzięki wszystkim i serdecznie pozdrawiam :D

"bytka abo ne bytka to je zapytka" - W. Shakespeare ;)

Niekończąca się impreza ;) ... wątroba zaleczona :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie... uzależnienie.

Najpierw też byłem aktywny, głównie w dziale "Dla początkujących", później przesiadłem się na inne działy z czasem już głównie czytając i pracując zamiast się rozpisywać.

Nieraz forum (ludzie) pomogli w różnych sytuacjach życiowych (Kapsel żyjesz?).

Był pierwszy polski seo konkurs... meetingi, dowcipy, dawka ironi od szy, killa i innych z "paczki". I jakoś szooka mi brakuje :)Michał i Piotrek (co z mini? :)) też już żadko widoczni...

Ale jak powiedział kiedyś szy - na forum jest coraz więcej nowych userów, coraz niestety większy śmietnik merytoryczny (czy jak to zwać), coraz mniej wartościowych wątków. Warte czytania to głównie te związane z testami (coraz żadsze), WEBseoToolbar (na początku powstania). Czasem pojawi się coś ciekawego, a większość to niestety następne posty czy wątki z pytaniem "kiedy dostanę czek od AS?". No ale żeby wyłapać te wartościowe wpisy trzeba jednak zaglądać.

No i miło spotkać wirtualnie te same znane avatarki :)

Pozdrowienia dla userów, szacuneczek dla osób, które poznałem w realu (Krzysiek coś nam wątek trójmiejski wymiera... :hello:).

Pokażę wam tylko systemy wymiany linków.

kruzyk.1.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności