Skocz do zawartości

[Wykonam] Bardzo mocne linki z własnego zaplecza


blake

Rekomendowane odpowiedzi

Dane zaplecza:

Ilość domen: 629

Wiek domen: 2-3 lata

Treści na domenach: treści z mieszarki

Ilość linków wychodzących: około 500 z każdej domeny (uzbieranych w ciągu 2-3 lat, więc nie są to domeny na które dodaję po kilkadziesiąt linków dziennie). Z podstrony z Twoim linkiem wychodzi tylko 1 link do Ciebie. Nie ma linków sitewide (są może na kilku domenach na których robiłem testy).

 

100 domen odnowionych parę dni temu, reszta wygasa w ciągu najbliższych 2 miesięcy, ale minimum kolejnych 200 najmocniejszych będzie odnowionych na kolejny rok.

Zaplecze działa od 3 lat, zawsze dawało dobre efekty - nie było żadnego bana, nie było też żadnej sytuacji żeby zaszkodziło - było parę sytuacji, że niewiele pomogło, ale wpływ na to mają tez inne czynniki, nie tylko linki - optymalizacja lub rozkład anchorów (które klienci sobie życzyli). Jeżeli chodzi o anchory to mogę je dobrać wg swojego doświadczenia w linkowaniu z tego zaplecza (wtedy przesyłasz tylko swoje główne frazy na które chcesz linkować a ja sam ustalam jak linkować żeby było dobrze) lub możesz podesłać konkretne anchory wg swojego uznania.

 

Cena:

500 netto/blast (629 domen z czego minimum 300 będzie działało przez kolejny rok)

 

Kontakt na PW lub maila, dane tutaj:

NET Piotr Janczyk
Kościuszki 1/35
33-380 Krynica-Zdrój
NIP: 7342787113

kontakt@net.info.pl

 

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności