Skocz do zawartości

Domena ze słowem kluczowym


rayman

Rekomendowane odpowiedzi

To jest mój pierwszy post więc proszę o wyrozumiałość. Przygodę z pozycjonowanie dopiero zaczynam.

Poczytalem forum.. Ale nie znalazłem wprost odpowiedzi na moje pytanie. Proszę tylko mi powiedzieć czy dobrze myślę: mam stronę firmową np. www.nazwafirmy.pl Wymyśliłem sobie słowo klucz ale nie ma go w nazwie domeny. Czy opłaca mi się wykupić drugą domenę np. www.slowoKlucz-nazwafirmy.pl ? Wskazywała by ona na ten samo. Bo z jednej strony dobrze jest gdy słowo kluczowe jest w nazwie ale z drugiej strony czytałem o podwójnych domenach i chyba przyniesie to wiecej strat niż pożytku. Mam rację?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy na pewno przyniesie mi to wiecej szkody niż pozytku?

Te stronki są identyczne!!

Duplicate content...

Google jeszcze nie zaindeksowalo tej drugiej wiec moge sie jeszcze wycofac.

Zaidexowało 2 podstrony.

"bytka abo ne bytka to je zapytka" - W. Shakespeare ;)

Niekończąca się impreza ;) ... wątroba zaleczona :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale jesli pozycjonujemy sobie strone wwww.marka.pl i majac full kasy i nie chcac sie bawic w subdomeny zakupimy:

www.slowokluczowe1-marka.info

www.slowokluczowe10-marka.info

na kazdej domenie postawimy unikalne serwisy zapleczowe i podlinkujemy na okreslone "slowo kluczowe"

serwisy polinkujemy ze soba.

to :

pewnie bedzie to lepsze zaplecze niz z www.markaA.info

ale o ile... ;)

możesz też zrobić subdomene www.keyword.nazwastrony.pl

taa - pewnie - ale lepiej jest miec oddzielna domene. Jesli domena glowna dostanie bana poleca tez wszystkie subdomeny.

BIŻUTERIA ? doskonała na prezent

NAJTANSZE Vouchery Adwords - wiadomosc na gg 4649106 lub na PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A propos duplicate content

mam 2 lamerskie pytanka:

Czy alias może przynieść podobny efekt?

Czy jak google zaindeksowało mi moją stronę na serwerze roboczym, już ją wywaliłem stamtąd, ale ciągle jest w indeksie, nie ma do niej chyba żadnych linków. Żeby się jej pozbyć powinienem wrzucić tam index.html z meta noindex? Goglebot w ogóle tam trafi? Jak długo ona będzie w indeksie. Znalazła się przez przypadek, gdy bawiłem się narzędziami webmajsterskimi google i zgłosiłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli chcesz wypromowac strone firmowa pamietaj:

po czym znajda Cię kllienci Twojej firmy - po jej nazwie - wiec jesli domena bedzie nazwa firmy łatwiej im bedzie do Ciebie wrocic i łatwiej zapamietac adres strony.

Mozesz w sieci wypozycjonowac podstrony

www.mojafirma.pl/słowoklucz.php i tak znajda Cie inni klienci ktorzy cie nei znajda ale zawsze zapietaja krotka tresc twojego adresu www.mojafirma.pl

to chyba jasne

dzisiaj mozesz wypozycjonowac stronie nie zwiazana z trescia anchor (słowa klucz) wiec ja uwazam iz musisz wziaśc pod uwage w/w sprawy. czy chcesz byc łatwiej odnajdywalny czy liczysz ze slowo anchod w domenie ci pomoze byc wyzej,

Pomoze ale nie był bym tego taki pewny, gdyz mozna to obejsc.

Oferuje miejsce na kilku stronach internetowym, gdzie możesz umieścić:
BANERY REKLAMOWE
ARTYKUŁY PROMOCYJNE, REKLAMOWE, INFORMACYJNE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mi się wydaje, że jeśli ma domenę z nazwa firmy - www.nazwafirmy.pl

i dodatkowo kupi domenę ze słowem kluczowym z której zrobi przekirowanie 301 na tą z nazwą firmy to:

- nie będzie duplicate content bo jest przekierowanie 301 z www.slowoKlucz.pl do www.nazwafirmy.pl

- linki z anchorem jako nazwą domeny będą miały słowo kluczowe w anchorze

- klient po wejściu przez adres www.slowoKlucz.pl będzie widział www.nazwafirmy.pl na którą zostanie przekierowany, więc zapamięta adres z nazwą firmy

ale gra jest chyba nie warta świeczki bo jedyna korzysć o której wiem z domeny www.slowoKlucz.pl to wspomniany link w postaci <a href="https://www.slowoKlucz.pl" title="Slowoklucz" >www.slowoKlucz.pl</a>

jak się myle, lub czegoś nie napisałem to poprawcie mnie proszę

Jeśli zbliża się Twój ślub i wesele to pewnie oglądasz różne suknie ślubne. Ciekawe suknie ślubne znajdziesz pod linkiem. Jak wiadomo suknie ślubne są tylko dla kobiet ;)

4.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności