Skocz do zawartości

spam za kasę?


zero3

Rekomendowane odpowiedzi

Duza i znana agencja poszukuje chętnych osób do pracy ze stałym dostępem do Internetu, bla bla bla...

Co takiego ciekawego zawiera oferta?

Praca w Internecie polega na działaniu na forach internetowych, w

serwisach społecznościowych i blogosferze.

Działania wyceniane są przy każdej akcji, ale średnio jest to ok 1 zł za akcję.

Jako akcję liczymy :

1 post na forum

10 wiadomości mailowych

10 wiadomości na GaduGadu lub w innym komunikatorze

1 wiadomość na blogu własnym

10 komentarzy na blogach cudzych

10 akcji w serwisach społecznościowych

Dodatkowo przed przystapieniem do współpracy robimy małe szkolenie

on-line (właśnie pracuje nad systemem e-learningowym, na razie odbywa

sie to na GG lub jeśli czas na to pozwoli "w realu")

Wiadomości przez nas wysyłane to nie SPAM, lecz informowanie rynku o

konkretnych rzeczach (np. publikacje na temat nowego produktu,

informowanie o korzyściach i ewentualnych pułapkach w usługach etc.)

Nasi postujący zarabiają średnio od 150 do 600 zł miesięcznie na umowę

o dzieło lub umowie współpracy (przy rozliczeniach fakturowych).

dla mnie to obrzydliwy SPAM, jak Wy myślicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SPAM

Ciekawi mnie jak sprawdzaja ilosc 'akcji'.

Sztuczna inteligencja (AI, artificial intelligence) to szeroka klasyfikacja przetwarzania danych. Machine Learning to technika przetwarzania danych, która umożliwia wykorzystanie przez komputery istniejących danych w celu przewidywania przyszłych zachowań, rezultatów i trendów. Drugie podejście to uczenie maszynowe (machine learning), czyli technika nauki o danych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To raczej reklama za śmieszne pieniądze (spam oczywiście :P ). Tak czy siak pokemony na to polecą.

Choć jakby tak przeliczyć moje 1,8k postów hhmm kto chętny do płacenia 1zl za sztukę :wow:

Tan oferta pochodzi od firmy zajmującej się netPR czy tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrze na to z nieco innej perspektywy.

Jeśli na forum PIO wchodzi ktoś z jakiegoś systemu i informuje, że mają jakąś tam promocję bla bla bla, co miało miejsce kilka dni temu, to nikt nie krzyczy, że to spam i post nie ląduje w koszu.

Jeśli udzielam się w kilku forach, pisząc posty, oceniając strony, doradzając innym użytkownikom i tym samym zachęcając pośrednio do korzystania z moich usług to też jest spam?

A czym jest blog firmowy?

Natomiast jeśli już ktoś chce płacić komuś za posty to uważane jest to za spam.

No trochę w tym rozdwojenia jaźni. Jeśli posty są wartościowe, wnoszą na fora coś nowego, interesującego i trzymają się tematu to dlaczego natychmiast podnosi się krzyk, że SPAM, że BRZYDKO itp.

IMO - fora, serwisy społecznościowe to bardzo dobre miejsce do stosowania tego typu zabiegów marketingowych. Moderatorzy i społeczności szybko same wykopią takiego jegomościa, który nic nie wnosi ciekawego, a ciekawe posty, nawet sponsorowane są przydatne i mogą poszerzać wiedzę czytających.

Dlaczego? Ponieważ fora i serw. społecznościowe są po to by takie informacje znaleźć, także o produktach i usługach.

Nieco inaczej ma się sprawa z mailingiem i komunikatorami - tu już nie jestem taki pewny czy aby to dobry pomysł. Natomiast przy forach, listach dyskusyjnych i serw. społ. będę upierał się, że takie działania nie powinno się zaliczać do spamu. Warunek: wartościowe, rzeczowe i wnoszące coś.

Pozdrawiam

Paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No trochę w tym rozdwojenia jaźni.

oczywiście, wszak skończyły mi się psychotropy wczoraj i nie zdążyłem dokupić.

Jeśli posty są wartościowe, wnoszą na fora coś nowego, interesującego i trzymają się tematu to dlaczego natychmiast podnosi się krzyk, że SPAM, że BRZYDKO itp.
czesc

bardzo podoba mi się Twój blog o konikach morskich. naprawdę fajne masz hobby!

a przy okazji: może wypróbujesz nową szczoteczkę do zębów firmy Colgate? MegaShockSpiderCleaner SX5000 czyści zęby tak, jak jeszcze nigdy żadna ze znanych szczotek! Pod wszystkimi kątami, w 4 a nawet 5 wymiarach, bez podrażnień i robi takie fajne bąbelki, Polecam

a koniki przepiękne ;)

ale masz rację - spamowanie rzeczą ludzką, rzecz w tym, że słabo płacą :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności