Skocz do zawartości

Scrapebox v 1.0 - 2.0


artur_waw

Rekomendowane odpowiedzi

Czy u Was też przy harvestowaniu każda wyszukiwarka ma tylko jedno połączenie?

Mam to samo ostatnio. W ustawieniach też ustawione na więcej ale mimo to używa tylko 1.

@Darq

W pliku mam również >1 ale mimo to robi po swojemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

juz, już mam zamiar go kupić ale mam dwa pytania

1 Działa on lokalnie na kompie, tak?

2 Chciałbym na nim podziałać i czy np. 1 proxy płatne mi wystarczy? (to nic że bedzie wolniejesze niż np. 10x)

ale czy nie bede pusiał się przełączać i bede mógł działać na jednym...?

 InternetSpeedTest.pl - speed test ookla, orange, upc, t-mobile, vectra | directX.pl - directx 9, 10, 11, 12 | kodex.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie z innej beczki - skąd wziąć / zdobyć / kupić Linki AA ?

Próbowałem według sposobu : grab comments -> dodanie cudzysłowów -> wrzucenie w keywordsy -> harvest po 10 w G -> wpisy testowae - sprawdzanie linkow. Skuteczność bardzo mała - z początkowego harvestowania po usunięciu duplikacji miałem 9000 blogów, z czego finalnie jako AA okazały się być zaledwie 400, co daje skuteczność na poziomie 4%. Być może zawsze tak było ?

Czy jest sesn woogle puszczania blasta na zalediwe 400 blogów ? Chodzi mi o blasty na 2 poziom zaplecza.

Pozdrawiam

Szukasz reklamy dla swojej firmy? Wynajmuj samodzielnie billboardy reklamowe przez ZnajdźReklamę.pl !

Zareklamuj się we Wrocławiu - drukarnia Wrocław .

Szukasz reklamy świetlnej ? Koniecznie zobacz Kasetony Reklamowe !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie z innej beczki - skąd wziąć / zdobyć / kupić Linki AA ?

1.Samemu harwestowac ( plus jest taki ze można dodać komentarz na niezaspawany blog, minus musisz miec dobre proxy swoje, lub kupować - polecam proxymarket.pl)

2. Kupować gotowe listy ( kupujac listy z dobrego zródla masz plus taki, ze jest gwarancje potwierdzonych linków, wiesz ile masz domen, często jest oznaczone PR każdej podstrony)

3. Na PIO listy kupować nie polecam, a jeśli już kupować pytaj ile w liście jest unikalnych domen, a nie unikalnych URL. Bardzo często lista 100k zawiera po-prostu podstrony prę blogów, wiec wartość takiej listy jest znikoma. Trzymaj się daleko również tak zwanych list TR, to zwykła ściema moim zdaniem, bo czym oni to TR mierzą ( pomijając ze ogólnie pojecie TR jest dość " dyskusyjne").

Edytowane przez MaxPan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samemu w ten sposób co pisałem czy coś lepszego podpowiesz?

Macie jakieś źródło ską można kupić dobre, sprawdzone listy ?

Dzięki za odpowiedź :-)

Szukasz reklamy dla swojej firmy? Wynajmuj samodzielnie billboardy reklamowe przez ZnajdźReklamę.pl !

Zareklamuj się we Wrocławiu - drukarnia Wrocław .

Szukasz reklamy świetlnej ? Koniecznie zobacz Kasetony Reklamowe !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności