Skocz do zawartości

Scrapebox v 1.0 - 2.0


artur_waw

Rekomendowane odpowiedzi

No działa, ale sposobów jest dużo, myślałem że coś poleecisz. A kupno list ?

https://seolisty.pl/ <- ktoś próbował tego ?

Edytowane przez argern

Szukasz reklamy dla swojej firmy? Wynajmuj samodzielnie billboardy reklamowe przez ZnajdźReklamę.pl !

Zareklamuj się we Wrocławiu - drukarnia Wrocław .

Szukasz reklamy świetlnej ? Koniecznie zobacz Kasetony Reklamowe !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No działa, ale sposobów jest dużo,
sposobów harvetowania? To co scrapebox ma innego harvestera? Sposób jest jeden, optymalne ustawienia sam musisz dostosować, fotosy są różne ale precez ruwniez te opisane w internecie w przypadku blogów.

https://seolisty.pl/ <- ktoś próbował tego ?

napisałem polecam zagranicznych dostawców list

Edytowane przez MaxPan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Jestem nowym użytkownikiem tego programiku i mam pytanie załadowałem proxy i chcę podlinkować sobie wpisy z katalogów. Wyczytałem sobie na blogu że jest aplikacja crapebox rapid inexer i naciskam Addons i tam wybieram tą aplikacje ale nic się nie wyświetla może żle coś robię :) pomożecie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś może rozwiać moje wątpliwości odnośnie podlinkowania wpisów w katalogach? Ile linków z komentarzy dajecie na taki jeden wpis w katalogu?

Nie ma reguły, ja daję min. 100-150 linków z blasta na jeden wpis

Mam pytanie. Jestem nowym użytkownikiem tego programiku i mam pytanie załadowałem proxy i chcę podlinkować sobie wpisy z katalogów. Wyczytałem sobie na blogu że jest aplikacja crapebox rapid inexer i naciskam Addons i tam wybieram tą aplikacje ale nic się nie wyświetla może żle coś robię :) pomożecie

Aby korzystać ze Scrapebox Rapid Indexer'a musisz go najpierw wgrać.

W tym celu:

Addons -> Show avaliable addons -> Z listy wybierz SB Rapid Indexer -> Install Addon. Potem ta wtyczka pojawi Ci się w zakładce Addons.

Edytowane przez Koobe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupiłem sobie SB :)

1 Jak wczytuje liste do Rapida Indexer o wyskakuje komunikat, że zaciagną ją ale linki sie nie pokazują - wiec Start nie moge wcisnąć! co jest?

2 Ping SEO Master sprawdził mi zaindexowane wpsy mimo banu na IP ;) a SB nie daje rady bez proxy

3 nie mogę znaleźć linka do "sblinkchecker - DO POBRANIA Z OFICIALA "

4 A jak kupie tylko jedno proxy wsółdzilone to na ile mi starczy? powiedzmy, że je przyduszę trochę to normalnei da sie na jednym pracować czy dostaje sie bana po jakimś czasie? a jak ban na IP proxy to co mam robić jak wykupiłem na 1/mc ?? - jak to wygląda

5 Juz zapomniałem... ita ka na szubko sie spytam - SB tylko do zaplecza? czy na główna mogę też ale w małych dawkach?

6 Nie czaje dlaczego można exportować Index & PR do CSV, XLS a zaciągać już tylko z txt???:D przecież to bez sensu

7 Czy da sie zapisać sprawdznie PR i przy włączeniu ponownie programu kontunuować? bo widzę, że zaczyna od początku spradznie ;(

Edytowane przez zxc999

 InternetSpeedTest.pl - speed test ookla, orange, upc, t-mobile, vectra | directX.pl - directx 9, 10, 11, 12 | kodex.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz czemu w Polsce dostęp do broni jest ograniczony? Bo tacy jak ja, zaczęli by strzelać do takich jak Ty. Po co Ci jedno proxy, jaki to ma sens? Kupiłeś program, o którym nie masz pojęcia. Już nie wspomnę o tym, że @Veal stworzył spis treści do ważniejszy pojęć o SB i temat ten jest podwieszony.

Pozdrawiam,

Postrzelony Patryś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fakt, w 99% dalem d...

Wiem jak funkcjonuje free proxy -wypalaja sie, ale jak wyglada sprawa z jednym płtnym proxy to nie wiem

Co do instrukcji, no spoko jestem na 17 stronie tego wątku i co samego spsiu funkcji też tego jest duzo

 InternetSpeedTest.pl - speed test ookla, orange, upc, t-mobile, vectra | directX.pl - directx 9, 10, 11, 12 | kodex.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 Jak wczytuje liste do Rapida Indexer o wyskakuje komunikat, że zaciagną ją ale linki sie nie pokazują - wiec Start nie moge wcisnąć! co jest?

Lista Indexerów musi być w formacie https://whois.domaintools.com/{website}

2 Ping SEO Master sprawdził mi zaindexowane wpsy mimo banu na IP :) a SB nie daje rady bez proxy

Tylko jaka jeste wiarygodność danych ze zbanowanego IP?

3 nie mogę znaleźć linka do "sblinkchecker - DO POBRANIA Z OFICIALA "

On i tak kiepsko działa...

4 A jak kupie tylko jedno proxy wsółdzilone to na ile mi starczy? powiedzmy, że je przyduszę trochę to normalnei da sie na jednym pracować czy dostaje sie bana po jakimś czasie? a jak ban na IP proxy to co mam robić jak wykupiłem na 1/mc ?? - jak to wygląda

Na nic Ci nie wystarczy.

5 Juz zapomniałem... ita ka na szubko sie spytam - SB tylko do zaplecza? czy na główna mogę też ale w małych dawkach?

A listy skąd masz? Własne, kupne?

6 Nie czaje dlaczego można exportować Index & PR do CSV, XLS a zaciągać już tylko z txt???:fool: przecież to bez sensu

Bez sensu to jest takie babskie marudzenie, co za problem zrobić to metodą kopiuj-wklej do txt?

7 Czy da sie zapisać sprawdznie PR i przy włączeniu ponownie programu kontunuować? bo widzę, że zaczyna od początku spradznie ;(

A ktoś w ogóle wyłącza ten prgram?! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności