Skocz do zawartości

Scrapebox v 1.0 - 2.0


artur_waw

Rekomendowane odpowiedzi

Już wiem co było moim problemem jeżeli chodzi o proxy :) Niechcący ustawiłem sobie w pliku konfiguracyjnym timeout na 0 sekund :)

Ja na publicznych proxy przez miesiąc zdobyłem 5tyś BL. Z czego 4,5 tyś to z różnych domen. IP nie sprawdzałem bo już mi się nie chciało :) Domena świeża, strona angielska, aktualnie jestem w top10. Nie chciałem przesadzić z dawką BL bo obawiałem się jakiegoś filtra.

Nie wiem co wy chcecie od publicznych proxy. Wieczorami hulają aż miło.

O7vVmZ7.gif

Punkty statlink.pl - dobra cena + gratis Skrypt i eBook, Blog SEO/SEM i Tatuaże na Dziarownia.pl (tatuaże)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elos ;p

przy zakupie Scrapa, są dostępne 2 wersje

-57$

97$

Czym się różnią ?

W wolnej chwili lubię grać z kumplami od 4 lat w Metin2 wojownikiem mentalem,

Pogrywam także na serwer metin2 który pozwala się odstresować od ciężkiej pracy.

Czasami coś oglądam, uzywająć programu p2p, eMule taki osiołek :) tylko wymaga listy server.met

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zaczynam szukac:D

Edyta: Testuje https://freeproxylist.org i póki co jest dobrze :) (opcja vip)

Wygląda całkiem fajnie, oni chcą 25$ za miesiąc? ten ping który tam jest podawany np: 7.3590 to jest 700 ms? 7000? czy ile? Do jakiej liczby opłaca się brać te serwery?

Przelukałem właśnie rożne firmy z serwerami dedykowanymi to najtańszy jest ten Kimsufi, sam serw wychodzi 60 zł netto, do tego powiedzmy blok IP FailOver na 32 adresy 130 zł netto, czyli ogólnie całość dość drogo niestety. ma ktoś namiar na coś tańszego ? Ale chyba jednak najtaniej wychodzi kupienie tych proxy u kogoś innego.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak 25 $/mc w filtrach Max. proxy ping (sec): ja dałem 1 i żywotność 100% i mam ok 80 proxy. Wymieniam je co 2 -3 h. Dostajesz link do pobierania nowych proxy.

Moim zdaniem zakup o wiele lepszy od yourprivateproxy.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wam działa wtyczka to wykrywania blogów dofollow nofollow?

Mi skanuje i na pare tysięcy adresów znajduje może maks parenascie dofollow nofollow a reszty jakby nie była wstanie oszacować i dostaję komunikaty unknown.

DARMOWY Katalog Stron

...i jeszcze jeden zadbany Katalog Stron

Portal Reklamowy - Baza Firm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było opisywane, że wtyczka jest w fazie testowej i nie działa jakos super. Osobiście w ogóle z niej nie korzystam.

No kochani:) Twórca SB szykuje sie do wprowadzenia obsługi forów i profili... Tej zimy będzie sie działo:D

https://www.blackhatworld.com/blackhat-seo/...bye-xrumer.html

Edytowane przez aniec2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wydajnosciowo wątpie by pokonał xrumera ale support sb ogrom funkcji sprawia, że jestem spokojny o działanie tego dodatku (nowego programu?).

btw. xrumer 7 98,7% ciekawe jaka cena:D

Edytowane przez aniec2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności