Skocz do zawartości

Scrapebox v 1.0 - 2.0


artur_waw

Rekomendowane odpowiedzi

Ja wiem :) Jest to banalne. Wystarczy w SB dodać site:https://www.forum.optymalizacja.com inurl:forum - https:// spełnia kluczową rolę.

Bardzo dzięki! Problem tylko taki, że nie działa. (pustość). Z proxy i bez proxy. Samo site: xxxx.com działa, ale zwraca jakąś marną ilość wyników.

A w przykładzie site:https://www.forum.optymalizacja.com inurl:forum "forum" jest już w domenie :)

Pozdrawiam,

BV

Scrapebox & SEO tools Windows VPS łącze 1Gigabit!

Biotechnologia medyczna ..... Seoprzyjazny Silnie Moderowany Katalog Stron PR2

"Ludzie mocno przeceniają swój wpływ na innych i zdecydowanie niedoceniają swojego wpływu na siebie samych" by SZ 2009

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rapid Indexer jednak zadziałał i to na subdomenie w regionalce :D

Mam natomiast inne pytanie - zebrałem ~4000 BE, skorzystałem z addonu i zostało mi jakieś ~1300 które miały akceptować wpisy bez moderacji - całość skończyła się na poziomie 50 dodanych linków. Nie korzystałem z proxy, TimeOut dałem na 60s.

Jakie wy osiągacie wyniki?

Może uda mi się zrobić coś dobrego

;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie korzystaj z tego addonu i wez daj wszystkie 4000 na Fast. Ten addon czesto zle sprawdza np. ze strona padla, a wchodze 'recznie' na nia zeby sprawdzic i dziala. Poza tym tyle czasu co ten addon to sprawdza to z dwa razy na fast przelecisz, jak nie wiecej :D

kodeks-logo-baner-pio.jpg

Blog z informacjami o prawnych aspektach związanych z funkcjonowaniem internetu, w tym problematyka dotycząca SEM i SEO. organisciak.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie - czy da radę jakoś zautomatyzować ten spis, tj. spis Rapid Indexer, żeby zamiast website wstawiał adres mojej strony?

Szczerze mówiąc to nie wiem o czym mówisz. Jeśli chcesz zmieniać spis adresów w tej formie:

https://android.cool3c.com/tag/{website}

i zamiast {website} wstawiać swoje adresy, to jest to kompletny bezsens. "Load Your Websites" - wczytujesz linki, które chcesz zaindeksować. Następnie "Load Indexer Services" wczytujesz adresy z rzeczonego spisu i po chwili program zamiast {website} wstawia linki, które chcesz zaindeksować. Po co więc dodawać sobie kupę ręcznej roboty? ;)

A może o coś innego chodzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się nad zakupem Scrapeboxa, jednak typowe spamowanie blogów jakoś do mnie nie przemawia. Chciałbym zastosować taką strategię:

- Za pomocą programu znajduję listę 100-200 mocnych blogów z min PR4 (sam nie wiem na ile to realne?)

- Dla każdego znalezionego bloga ręcznie dodaję komentarz pod jakimś wpisem. Ręcznie po to, by dopasować treść komentarza do treści artykułu (bo domyślam się, że komentarze w stylu "Great article!" rzadko przechodzą moderację)

Pytanie- co myślicie o takiej strategii? Jeśli udałoby się takie coś takiego zrealizować to kop dla pozycjonowanej strony byłby duży?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w rapid indexer jaka optymalna jest:

- liczba index services

- lioczba connections

Index services mam około 500 z PR 5 domeny głównej (w tym temacie dawałem wcześniej link do posegregowanej listy) - to daje indeksację w ciągu dnia.

A connections mam 20, ale to już w sumie indywidualne dla sprzętu i łącza jest.

@kamil1 - w Twojej strategii jakby największym wyzwaniem jest znalezienie tych blogów, kwestia czy chodzi Ci o to żeby wpis, który komentujesz miał PR4 czy domena główna. Sam Scrapebox całkiem dobrze wspiera półautomatyczne dodawanie komentarzy.

SiteAlert - monitoring stron internetowych
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności