Skocz do zawartości

Scrapebox v 1.0 - 2.0


artur_waw

Rekomendowane odpowiedzi

A ja jako posiadacz ponad 20 licencja scrapeboxa w ogole przestalem go uzywac do budowy linkow.

Indeksowanie wpisow - nie daje zadnych efektow

Budowa linkow - rozniez nie daje zadnych efektow w stosunku do ponoszonych kosztow (maszyny,wlasna siec 512 proxy)

Witam.

No to widze ze kasa na 20 licencji poszla w bloto juz mogles przekazac to na Pajacyka.

Ja dzieki jednej licencji jak i liscie budowanej przez 2 miesiace wypozycjowalem stronke na top 10/2 pozycja na fraze lista seokatalogow w tydzien.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biorac pod uwage, ze SB jest ok. 1,5 roku na rynku to IT mogla juz sie zwrocic kasa za te 20 licencji dziesiatki, jak nie setki razy.

[edit] fraza 'lista seokatalogow' to fraza takiego pokroju, ze lepiej sie nie chwalic, ze sie ja w ogolu pozycjonowalo, bo na cos takiego linkow praktycznie nie potrzeba :hi:

Edytowane przez Carnagge

kodeks-logo-baner-pio.jpg

Blog z informacjami o prawnych aspektach związanych z funkcjonowaniem internetu, w tym problematyka dotycząca SEM i SEO. organisciak.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcin aż dziwne, że totalnie zrezygnowałeś z sb :hi: Swoją drogą dziś sb uzywam gł. do linkowania frazy niszowych lub fraz totalnie okolicznościowych i tu sb spisuje sie bardzo dobrze.

Edytowane przez aniec2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam minimum jedna licencje SB wyłącznie dla harwestowania + dobre publiczne proxy w dużych ilościach, znalezienie niezaspamowanych blogów z dobrym TR, to nie taki ogromny problem jak pisze kolega, wystarczę odrobinę wiedzy i uczenia się na własnych błędach. Komentarze muszą być tematyczne.Obecnie mam chyba ponad 50 tematycznych paczek (internet, Money,Banki,RTV-AGD, Web-mastering i tak dalej wszytko ładnie zasynonimizowac przy użyciu narzędzia co ma arwe_lek w stopce.) Przy odrobinie wprawy wasze komentarze bez problemu przetrwają moderowanie. jeżeli tematyka będzie trafiona a ilość linków ograniczona.

Panie Maxie, czy zechciałbyś to trochę rozwinąć? Jak wyszykujesz te tematyczne blogi? Czy tylko przez umiejętnie harvestowanie (słowa kluczowe)? Czy są może jakieś inne tajemne sposoby? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie proszę o porade.

Chcę skorzystać z opcji manual poster.

W jaki sposób mogę (jeśli linkuje np 5fraz) zsynonimizować je np żeby za każdym manualnym dodaniem wyskakiwała inna fraza:

{fraza1|fraza2|fraza3} itd itd.

Niestety wstukując coś podobnego w pola w komentarzu wordpress zostają nawiasy...

Podobny problem mam również z komentarzami (chciałbym mieć różne komentarze a nie za każdym razem ten sam)

W jaki sposób można synonimizować przy dodawaniu w scrapeboxie :)

Prosze o odpowiedzi bardziej kumatych niż ja ;)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Frazy kazda w oddzielnej linijce czyli np:

fraza 1

fraza 2

fraza 3

Komentarze tak samo + mozna dawac synonimy w kazej linijce:

{Super|Genialna} strona!

Extra wpis!

Pozdoriwenia od (gienia|Michala)!

kodeks-logo-baner-pio.jpg

Blog z informacjami o prawnych aspektach związanych z funkcjonowaniem internetu, w tym problematyka dotycząca SEM i SEO. organisciak.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności