Skocz do zawartości

Scrapebox v 1.0 - 2.0


artur_waw

Rekomendowane odpowiedzi

A nie da się jakoś tego zrobić bazując na jednym pliku names ,websites i comments a potem sobie klikać change website :)?

Rozwiązanie , które opisujesz bazuje na tym aby za każdym razem zmieniać pliki ;)...

{Super|Genialna} strona!

Extra wpis!

Pozdoriwenia od (gienia|Michala)!

wkleiłem do comments i dalej nie działa (wyskakują nawiasy..)

Edytowane przez tomek_25
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co ty gadasz SB sam zamienia

w pliku w każdej linijce dajesz

link1 {anchor1|anchor2|anchor3}

link2 {anchor1|anchor2|anchor3}

------

link39763 {anchor1|anchor2|anchor3}

z komentarzami ta sama historia.

jeżeli w pliku website korzystasz z tego sposobu : link1 {anchor1|anchor2|anchor3}

to plik names przecież nie brany pod uwagę.

W tym wątku to napisane chyba z 10 razy.

Edytowane przez MaxPan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy działa wam Harvester na Google dowolnego rejonu ? Jak by ktoś dał odp będę wdzięczny.

Edytowane przez cinmar

 

"Na szczycie zawsze znajdzie się miejsce" - Ale potrzebujesz serwera by tam się znaleźć - Zgarnij kod rabatowy do SEOhost 40% - lub rabat do Cyber_folks - 10% - Rabat do hitme -5% - #reklama #link_sponsorowany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli tylko i wyłącznie scrapem to nic dobrego z tego nie wyjdzie. Jak zaplecze bedzie dobre to samo sie utrzyma, jak słabe to sam scrap nie pomoże.

cinmar -> zobacz na starszej wersji bo ze scrapem tak jest co jakiś czas, co wersja to coś się polepszy a inne zepsuje :)

Edytowane przez straseusz

SZUKASZ NAPRAWDĘ DOBRYCH I TANICH PROXY ?

Proxy w ilości 70 tys. wymieniane cyklicznie, stabilność anonimowość i nielimitowany transfer:

KLIKNIJ I KUP LUB PORÓWNAJ WSZYSTKIE RODZAJE PROXY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czemu nic dobrego? czytałem na forach, nawet na PiO że ludzie robili top-y samym scrapeboxem, na BHW również wiele przykładów. Ja nie chce top-ów, chce mieć mocne zaplecze. Samo w sobie zaplecze będzie tematyczne, z unikalną treścią postawione na WP. Linkowanie chce scrapeboxem bo wychodzi najtaniej, i najszybciej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kiedy czytałeś ? 3 miesiące temu ? Tak - tak było kilka miesiecy temu, ale teraz nie jest. Poczytaj aktualne posty, scrap już nie jest taki jak pół roku temu.

SZUKASZ NAPRAWDĘ DOBRYCH I TANICH PROXY ?

Proxy w ilości 70 tys. wymieniane cyklicznie, stabilność anonimowość i nielimitowany transfer:

KLIKNIJ I KUP LUB PORÓWNAJ WSZYSTKIE RODZAJE PROXY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest może jakiś moduł do sb, sprawdzający z listy urli, występowanie w nich konkretnego linka (mojego)?

Jak nie to czy jest do tego osobne narzędzie? W zasadzie wiem na 100%, że coś takiego jest bo kiedyś gdzieś mignęło mi ono przed oczami, ale za żadne alkohole świata nie mogę sobie przypomnieć co to było :P

Tani, szybki i niezawodny hosting, już od 35zł rocznie  - Webhosting1st

Sklep z częściami do laptopów.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest może jakiś moduł do sb, sprawdzający z listy urli, występowanie w nich konkretnego linka (mojego)?

Jak nie to czy jest do tego osobne narzędzie? W zasadzie wiem na 100%, że coś takiego jest bo kiedyś gdzieś mignęło mi ono przed oczami, ale za żadne alkohole świata nie mogę sobie przypomnieć co to było :P

https://www.scrapebox.com/free-link-checker

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U was też ostatnio taka niska skuteczność przy wyszukiwaniu proxy ?

Na 3000 wyników - średnio mam 3 dobre proxy które są zbanowane z reguły po 2 h :jezyk1:

Niektórzy mówią, że dobry programista django jest na wagę złota. Zapraszam Cię na mój blog prawiący o informatyce.
Najlepsze suchary w sieci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności