Skocz do zawartości

Scrapebox v 1.0 - 2.0


artur_waw

Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawostka dla chcących korzystam z yourprivateproxy, jakiś czas temu zrezygnowałem z jednej subskrypcji z YPP. Po czym kilka dni minęło i postanowiłem raz jeszcze ją uruchomić. Poprosiłem poprzez ticket'a aby uruchomili mi te same adresy i podali dane do przelewu. Od momenty kiedy dokonałem ponownego zakupu, a minęły już ponad 3 miesiące nie zapłaciłem ani razu za subskrypcje, a proxy nadal działa. Masz jeszcze dwie subskrypcje, które co miesiąca automatycznie schodzą na paypalu, ta jednak jako, że została uruchomiona przez YPP ręcznie - nie generuje rachunków i działa bezpłatnie :jezyk1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam domenę domena.pl która ma np 50 000 podstron zaindeksowanych adresów

w jaki sposób mogę z poziomu wyników wyszukiwania wyciągnać listę wszystkich zaindeksowanych podstron w formie

domena.pl/adres1.php

domena.pl/adres2.php

itd itd.

czy scrapebox mi w jakiś sposób w tym pomoże czy moze muszę zlecić to komus na zewnątrz?

Tomek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W jaki sposób chcesz wyciągnąć "wszystkie" zaindeksowane podstrony jak g udostępnia tylko 1k

Jeżeli strona jest postawiona na wordpress, to zawsze można sprawdzić czy jest zrobiona sitemapa i wtedy zdobędziemy wszystkie zaindeksowane podstrony (nie licząc tagów itp).

Jeżeli nie ma mapy, to trzeba kombinować z odpowiednią ilością słów kluczowych.

da się prościej chyba po prostu odpytać g o wszystkie podstrony w site.

Nie rozumiem, albo jestem już śpiący :)

O7vVmZ7.gif

Punkty statlink.pl - dobra cena + gratis Skrypt i eBook, Blog SEO/SEM i Tatuaże na Dziarownia.pl (tatuaże)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jest sens jeszcze puszczać komentarze SB, jest jakieś przełożenie na pozycycje?
IMHO to tak samo jak by umieścić jaką reklamę na środku Sahary ... może ktoś ją przeczyta = znajdzie się jakaś unikalna strona gdzie zamieścisz komentarz z linkiem [follow ] która jest w indeksie google i przez jakiś czas w nim zostanie.

Oczywiście inni mogą i pewnie mają odmienne zdanie na ten temat :)

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli w godzinę przelatuję na domowym łączu 20 000 blogów to czy odpalając SB 3x jest szansa osiągnąć ~60 000 blogów na godzinę czy też spadek wydajności będzie na tyle duży że odpalanie SB kilka razy nie ma sensu?

Edytowane przez artur_waw

Może uda mi się zrobić coś dobrego

;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zależy od większej ilości czynników, a nie tylko prędkości łącza. Między innymi też od ilości rdzeni w procesorze lub procesorach.

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności