Skocz do zawartości

Scrapebox v 1.0 - 2.0


artur_waw

Rekomendowane odpowiedzi

to jest właśnie idea refów ! kolega poleca mi tutaj dobrze działającą usługę a jak może mieć jakiś profit z tego to proszę bardzo chętnie wspomogę! ;)

i każdy zadowolony.

T.

PS i wszystko jasne dlaczego lepsze-cena o wiele wyższa ;), ale cóż potestujemy

Edytowane przez tomek_25
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Często testuje jakieś proxy i są dobre,

Klasyczne zjawisko występujące przy korzystaniu z ogólno dostępnych proxy których czas życia może wynosić nawet kilka sekund. Czyli w chwili sprawdzania okazują się np zdolne do wykonania żądania do google, a chwile później mają już BAN'a.

@ Wiecie może w czym tkwi problem i jak go wyeliminować?

Dla ogólnodostępnych proxy NIE ma takiej możliwości, bo z uwagi, że są ogólnodostępne w tym samym czasie możne korzystać z niego n set, tysięcy userów.

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie o to chodzi. Przesiewam jakąś listę i dostaję 20 dobrych proxy, ale przy postowaniu okazuje się, że może kilka jest ok. Robię test i nadal wszystkie są dobre.

Tak jakby przechodziły test, ale nie nadawały się do postowania.

Poza tym mój tester proxy w sb ma opcje google, ip test i ping. Ale patrzę w nieaktualizowanej wersji sb, że jest więcej opcji dla testowania proxy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

;) Jak się pytam co się mogło zepsuć w maluchu, to rada, że maluchy są gorsze od mercedesów dużo do tematu nie wnosi ;)

To nie jest problem tego, że proxy ogólnodostępne są zwykle kiepskiej jakości. Tester pokazuje 20 dobrych proxy z pingiem mniejszym niż 1000, a przy dodawaniu mam średnio co 2 sekundy np. 30 failed (przy 30 połączeniach). Po minucie wychodzi 900 failed i 0 posted :)

Przy proxy z innego źródła nie mam czegoś takiego. Tester pokazuje np. 10 dobrych i postowanie idzie ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie o to chodzi. Przesiewam jakąś listę i dostaję 20 dobrych proxy, ale przy postowaniu okazuje się, że może kilka jest ok. Robię test i nadal wszystkie są dobre..
Poza tym zależy też jakie żądanie wykonujesz za pomocą proxy np pobranie strony z google przejdzie, ale kolejne żądanie o site z tego samego IP już nie. To samo tyczy innych operacji w których korzysta się z ogólnie dostępnych proxy, bo w tym samym czasie z tego samego proxy do tego z taką samą operacją [żądaniami http] może korzystać np 50-ciu i userów i do tego samego serwisu co TY ;)

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10). Zabrania się umieszczania ukrytych linków referujących w stopkach w postaci obrazków itp.

refy mozna dawac, chodzi raczej o kuki stafin

A ja trafiłem na nadgorliwego i niezbyt uważnego moderatora, który walnął mi ostrzeżenie za obrazek Rzetelnej Firmy linkujący do mojego profilu na tamtym portalu. Gdzie on zobaczył reflink to nie mam pojęcia...

.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności