Skocz do zawartości

Scrapebox v 1.0 - 2.0


artur_waw

Rekomendowane odpowiedzi

Artur odpal z uruchom komende: mstsc lub mstsc.exe, a uruchomisz Pulpit zdalnego połączenia ( jeśli korzystasz z Windowsa), później tylko wprowadzasz dane do połączenia z VPSem. To bardzo banalna sprawa.

Ja z Xss korzystałem przez jakiś czas, zadowolony byłem z jednego faktu - ScrapeBox działał na nie mojej licencji więc nie musiałem nabywać nowej licencji lub robić migracji. Co do szybkości - nie było szału.

------ edyta

Jeśli dobrze pamiętam w Xss opcja Drag&Drop nie działała, więc pliki wrzucasz za pośrednictwem maila, ftp'a, dropbox'a itp.

Edytowane przez Mar_Dal
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na xss drag&drop działa jak masz win 2008/ 2003 - nie.

Aktualnie nie masz możliwości przeniesienia licencji, bo powódź mieli właściciele sb :D.

Narzędzie do kompleksowego wsparcia działań SEO - https://senuto.com

Darmowe narzędzie do w pełni automatycznej wyceny pozycjonowania
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Suport SB wysyła specjalny program*( przynajmniej ja taki dostałem może dla tego z jestem w pewnym sensie hurtowym klientem)) który trzeba odpalić na VPSie( kopiujesz jego na dysk i odpalasz plik .exe), mimo licznych restartów mam swoja licencje SB na 3 VPSach, jedyny minus że muszę po każdym restarcie na nowo wpisać ID. mail i login. Po tym jak kupiłem antywirusa na VPS nie robi wcale restartów, jak dla mnie jest OK. Wszytko zalezę od ceny, mam dedyki z windowsem i za 250 USD/m tylko pytanie brzmi dla czego tego się używa?.

Moim zdaniem te VPSy jak na swoja cenę można ocenić na 5 ++, policz cie sobie koledzy koszt łącza netu i koszty prądu w Polsce, to zobaczycie co jest opłacalne

Edytowane przez MaxPan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@MaxPan - dwa pytanka:

1. Co ten program daje, co go dostales od tworcow SB?

2. Jakiego anywirusa uzywasz na VPS, bo kiedys szukalem czegos ale nic fajnego nie znalazlem?

kodeks-logo-baner-pio.jpg

Blog z informacjami o prawnych aspektach związanych z funkcjonowaniem internetu, w tym problematyka dotycząca SEM i SEO. organisciak.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

program daje to ze niema problemu z odpaleniem SB, załapuje twoja licencje i po każdym restarcie nie dolicza tobie 10USD za przeniesienia lick

z antywirow na VPSy polecam Malwarebytes,jak byś chciałeś więcej info pisz na PW dam tobie GG

Edytowane przez MaxPan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przenosilem juz kilkakrotnie licke SB i nigdy zadnego $10 nie placilem ;) Chyba ze sie to placi jak sie przenosi czesciej niz raz w miesiacu, bo niby takie jest ograniczenie.

kodeks-logo-baner-pio.jpg

Blog z informacjami o prawnych aspektach związanych z funkcjonowaniem internetu, w tym problematyka dotycząca SEM i SEO. organisciak.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat self learning mode jest bardzo przydatny ;)

Strona firmowa - Rzeczywistość Rozszerzona.

Programowanie Android - Programowanie Android przez profesjonalistów.

Tworzenie Aplikacji Android - Fachowe Tworzenie Aplikacji Android!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ansi/unicode converter plus self learning mode - to aż takie super są te dodatki że warto o nich pisać :P ?

T.

"v1.15.23 New: Learning Mode Fast Poster Addon. New: Addon to allow harvesting Japanese/Russian/Arabic etc keywords. New: Addon to allow exporting Japanese/Russian/Arabic etc character URL's to Unicode format. Added: Export Posted and Add to Exisiting list on Commentor. Added: Export Links Found and add to Existing list on Check Links. Enhanced: Proxy Checker load balancing across 4 servers. Fixed: Check indexed handling of http/https."

.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziala Wam ten learning mode? U mnie cala nauka idzie ok, ale jak przystepuje do postowania to mam wynik "error host not found'. Probowalem na roznych stronkach i z roznymi ustawieniami z proxy / bez i zawsze ten sam error tak jakby nie mogl sie ze strona polaczyc. W normalnej przegladarce SB i w learning podczas nauki strony dzialaja prawidlowo. Poza tym sprawdzalem na roznych i zawsze to samo.

kodeks-logo-baner-pio.jpg

Blog z informacjami o prawnych aspektach związanych z funkcjonowaniem internetu, w tym problematyka dotycząca SEM i SEO. organisciak.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności