Skocz do zawartości

Scrapebox v 1.0 - 2.0


artur_waw

Rekomendowane odpowiedzi

Ale wymyslacie. Jak ktos Wam powie tutaj jakich obslugi skryptow uczy to wlasnie w tej chwili traci sens ich uczenia, bo zaraz zaostanei to toalnie zaspamowane lub zabezpieczone.

W tym caly sens, zeby wynalezc cos czego jeszcze duzo osob nie uzywa. Natomiast do tych wszystkich, co oczekuja podania pomyslow to zachecam, zeby dodawali dalej do WP - ich jest najwiecej i to najlepszy pomysl, nawet nie musicie nic w learning mode ustawiac, wiec sie zbytnio nie nameczycie :P

kodeks-logo-baner-pio.jpg

Blog z informacjami o prawnych aspektach związanych z funkcjonowaniem internetu, w tym problematyka dotycząca SEM i SEO. organisciak.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym caly sens, zeby wynalezc cos czego jeszcze duzo osob nie uzywa. Natomiast do tych wszystkich, co oczekuja podania pomyslow to zachecam, zeby dodawali dalej do WP - ich jest najwiecej i to najlepszy pomysl, nawet nie musicie nic w learning mode ustawiac, wiec sie zbytnio nie nameczycie

Dziękuje za poradę, ja np preferuje dodawanie hurtowej ilości linków no follow :P. Bardzo wysoka skuteczność ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym learning mode to error host not found to wydaje mi sie, ze to nie oznacza tego co ma oznaczac, tylko po prostu blad dodawania. Sprawdzilem na 2 instancjach SB i na kazdej jest przy takich samych ustawieniach inny blad, ale i tak nie dodaje. Natomiast jak sprawdzilem dodawanie do tego czegos na H co jest w tutorialu to dziala dobrze.

Jak dopracuja ten learning mode to bedzie calkiem potezne narzedzie. Na razie jednak jest masa do zrobienia.

kodeks-logo-baner-pio.jpg

Blog z informacjami o prawnych aspektach związanych z funkcjonowaniem internetu, w tym problematyka dotycząca SEM i SEO. organisciak.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Działa, po kliknięciu chwilkę program pracuje i w folderze ze wskazanym plikiem pojawiają się podzielone pliki.

LaoHost - tani i niezawodny / dhosting.pl - dla stron o dużym ruchu, skalowalne zasoby z płatnością godzinową (link daje 5% rabatu) / spideric - genialny monitoring pozycji niezależny od sytuacji z proxy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś polecić jakiś hosting oferujący dedyki unmenaged z wieloma IP(do postawienia włąsnego proxy) i min 5TB BW miesięcznie, gdzie nie przejmują się abuse w związku z używaniem scrapeboxa? Do tej pory używałem webair.com i byłem zadowolony, ale szukam czegoś tańszego bez administracji.

Web Systems: strony www, ecommerce, integracje, marketing internetowy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżeli chodzi o taniego VPS Monthly Data Transfer Unmetered i IP po 0,75 USD to zainteresuj się https://www.rethinkvps.com/vpshosting.php ( niema refa), ja jeszcze nie testowałem ( wiec jak lipa to proszę się nie wkurzać ;)), bo jakoś nie mam kiedy za to się zabrać sam , bo mam jeszcze Bulletproof w Moskwie

Edytowane przez MaxPan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sorki, że trochę offtop, ale :)

mam jeszcze Bulletproof w Moskwie

to takie udowodnienie na baletach w Moskwie, że jesteś królem parkietu? :)

Salab, daj znać, jak sprawdzisz tego vpsa pod pro(k)siaki.

Szczególnie mnie interesuje, czy przy pierwszych abusach nie wylecisz :) bo cena za IP dość atrakcyjna...

dymna.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności