Skocz do zawartości

Scrapebox v 1.0 - 2.0


artur_waw

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ;), czy gdzieś można znaleźć tutorial taki łopatologiczny do SB? Nie chodzi mi tu o porady jak harvestovać, czy ogólnie co jest do czego w SB bo czytam PiO i grzebię po innych seoblogach. Niestety wszędzie jest to samo, przy czym nigdzie nie znalazłem prosto powiedziane jak zacząć postowanie? Załóżmy że mam SB, dobrą listę AA i sporo zsynonimizowanych komentarzy. Hm... Co dalej? Tzn. głównie chodzi mi o to w jaki sposób zamieszczać linki w komentarzach? Czy przez <a href="cośtam.pl">anchor</a> czy inaczej? Tudzież czy można używać proxy podanych np. na https://hidemyass.com/proxy-list/ ? Oraz jakiś kilku ustawień na początek tak żeby nie sknocić? Wiem, wiem trzeba się uczyć itd... Ale chodzi o to że nie chciałbym spalić dobrej listy i wyjść na kogoś kto nie ma pojęcia jak a postuje. Wołałbym jednak najpierw skorzystać z czyjegoś doświadczenia a dalej to już pójdzie jakoś i mogę eksperymentować ;) sam. Czy można liczyć na jakiegoś helpa na początek - nie musi być rozbudowany - ważne żeby zawierał konkrety... Z góry dziękuję za odzew - może być na PW - będę wdzięczny (również za niewyzywanie mnie od lamuchów)... Pozdrawiam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehh... zawsze zastanawiam się jak wybalansować z pytaniami na PiO ;) - z jednej strony człowiek chciałby pomocy na start a nie przecież żeby ktoś za niego myślał od A do Z, z drugiej strony rzadko trafia się ktoś naprawdę życzliwy, co odpowie konkretnie i pomoże ;) ... Najczęstsze odpowiedzi "nie chciej wszystkiego na tacy" albo "testuj sam"... Do rzeczy - puściłem sobie na próbę pierwsze postowanie w trybie fast. Wygenerowałem 100 imion i nazwisk z generatora oraz 1000 maili. Zaimportowałem je tam gdzie trzeba w "Comment poster". Podałem jedną stronę normalnie jako https://cośtam.pl tam gdzie jest na to miejsce "Select your websites used as your backlinks". Zaimportowałem 20 komentarzy dobrze zsynonimizowanych i wrzuciłem listę (pewno już bardzo słabą zrobioną z dwóch - testowej z blogu Koyotka i jakąś starą MaxPana) i puściłem. Aha w komentarzach doklejałem link w postaci <a href="https://adresstrony.pl>anchor</a> na końcu. Efekt jak na razie do kitu nawet uwzględniając że lista jest już mało wydajna czyli: success - 236, failed - 21981 czyli 1% udanych dodań ;). Co robię źle? Czy w komentarzach źle dałem link, czy mam go w ogóle tam nie dawać, tylko dawać anchor przy podawanej stronie? Doczytałem w tym temacie że można to robić tak: https://cośtamcośtam.pl {anchor1|anchor2}. Delay dałem na 10s. Może ktoś mając te konkrety coś podpowie? Rozumiem, że nie bardzo chce się nikomu odpowiadać na pytania typu "kupiłem SB i co dalej" bo to wkurza ale coś o ustawieniach standardowych w komentarzach i jak to ma wyglądać w "Comment poster" może jakaś przyjazna dusza by się wypowiedziała? Zapomniałbym - dałem też 10 świeżych szybkich proxy z hidemyass.com. P.S. apropos postu wyżej - wrzuciłem ten projekt próbny... .. i nic się stało... Pozdrawiam ;)

Edytowane przez seogreen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Efekt jak na razie do kitu nawet uwzględniając że lista jest już mało wydajna czyli: success - 236, failed - 21981 czyli 1% udanych dodań ;). Co robię źle?

Może po prostu jest to wina listy...spróbuj jeszcze zmienić ustawienia i sprawdź jeszcze raz:

- fast poster - np 30

- Fast poster timeout - 90s

- slow and manual poster blog limits - na max-a

...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

100 imion i nazwisk z generatora oraz 1000 maili.

generuj po 100 tys

Aha w komentarzach doklejałem link w postaci <a href="https://adresstrony.pl>anchor</a>

na linka masz miesce co domyslnie jest nazwa uzytkownika, ale moze byc i anchor

dałem też 10 świeżych szybkich proxy z hidemyass.com.

99% ze proxy byli już padnięte po pierwszym strzale

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odzew i rady :), czyli reasumując - w komentarzach lepiej linka nie dawać tylko albo tam gdzie miejsce na podpis czyli w "Select the list of names

used when posting comments" i lista tych imion i nazwisk powinna mieć taką postać: <a href=costam.pl>Abdullah Wisimulacha</a>, względnie zamiast imienia i nazwiska może być anchor inny tylko że to zmniejszy skuteczność, czy tak?

Albo dawać anchora przy stronie w "Select the website used as your backlink" w takiej formie jak powyżej?

Która opcja będzie lepsza?

Z góry dzięki :) - jak ktoś jeszcze zechce odpisać na to będzie wszystko co chciałbym wiedzieć na początek i już nie będę marudził ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności