Skocz do zawartości

Scrapebox v 1.0 - 2.0


artur_waw

Rekomendowane odpowiedzi

czyli żadnej alternatywy nie ma? eee nie wierzę :) jak z synonimami to jak np. chcecie zrobić 10 000 linków sb to tworzycie 1000 komentarzy z synonimami? Ile trzeba ich ułożyć żeby było w miarę ok na taka ilość linków?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osiek, pzreciez obecnie sztuka jest wysyłać tam gdzie inni nie wysyłają, wiec jeśli kupujesz od kogoś listę co sprzedaje ich 200 szt, a drugie 500 dostają ja za darmo to tak. Ale przy umiejętnym harwestowaniu, można uzyskać i niezaspamowane lokalizacje. Pytanie brzmi co się linkuje, w jaki sposób, nawalanie takimi linkami w docelowa mało co daje, to już chyba każdy wie, ale prostowanie w SB dalej można użytecznie wykorzystywać.

Edytowane przez MaxPan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

słuchajcie mam pytanie czy ktoś z was przenosił sb na innego kompa? Wiem ze na mail przychodzi wiadomość z supportu sb o tym że aktywowano program. czy w tym mailu trzeba coś potwierdzić, nie wiem, na coś kliknąć aby dokończyć aktywacje nowej licencji? pytam bo odkupiłem od kogoś sb i nie mam dostępu do tego maila. a jeśli tam coś trzeba potwierdzić no to jak będę zmieniał komputer to będę musiał tego kogoś prosić o potwierdzenie ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po 1-sze jeśli odkupujesz od kogoś licke byli właściciel ma najpierw zglosic to do suporty i suport zmienia nazwę użytkownika i e-mail, dalej normalnie aktywujesz.

p.s zapisz jescze ID transakcji z PayPal ta jaka byly wlasciciel kupowal licenzje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@MaxPan

Nieprawda.

@szyszy

Musisz wziąść od poprzedniego własciciela pełne imie i nazwisko, adres email Paypalu z którego zapłacił, oraz ID tranzakcji. Po tym zainstaluj scrapeboxa, i użyj te same dane do aktywcji licencji. Wtedy support zmieni HWID (a nie nazwe uzytkownika i email, MaxPan).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przedwczoraj to robiłem :) najpierw dane zostali zmienione na moje, dalej po prostu aktywowałem procedera, jest identyczna w scrapeboxie i w scrapeboardzie co może potwierdzić użytkownik z PIO od którego odkupiłem licencje, i właśnie to on zmienił w suporcie licencje na moje dane, został tylko nr ID paypal jego.

Edytowane przez MaxPan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio przenosiłem razem z Maxem licencję SB. Wszystko poszło gładko z przepisaniem loginu i maila na nowego użytkownika. Wg mnie opisana przez niego metoda jest lepsza. Nowy właściciel ma pewność, że program będzie tylko jego.

Edytowane przez lumbo

Kod rabatowy -25% w Bieznes-Host B11U-9YNF-H12Y

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności