Skocz do zawartości

Scrapebox v 1.0 - 2.0


artur_waw

Rekomendowane odpowiedzi

No u mi się zawiesza harvester po kilku minutach, nie wiem czemu. Mam prywatne proxy i listę 100 tysięcy słów kluczowych w keywords.

Spróbuj przefiltrować listę adresów i wywalić te które zawierają w sobie znak: *

O7vVmZ7.gif

Punkty statlink.pl - dobra cena + gratis Skrypt i eBook, Blog SEO/SEM i Tatuaże na Dziarownia.pl (tatuaże)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pamiętajcie że szared proxy to nie znaczę anonimowe proxy, wiec stwierdzenie

i rób co masz do zrobienia
nie z byt trafne w przepadku postowania. A dla harwestowania trzeba mieć 3-4 k dobrych, szybkich szared proxy, a makauera wykłada 200-300 i cale PIOnimi postuje i harwestuje i ale i tak podziękowania jemu się nalezą. Edytowane przez MaxPan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

mam problem:

Podczas pracy SB (obojętnie czy harvest czy postowanie czy sprawdzanie czy linki istnieją) co chwilę (3 minuty) Antywirus pokazuję mi ,,Koń trojański zablokowany".

Czy u kogoś też występują takie komunikaty (testowałem na Kaspersky i Avast).

Martwię się, że przez SB można załapać parę wirusów, których nie wychwyci program antywirusowy :(

Pozdrawiam,

Kacperek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie, antyvir ci to wyłapie :(, u mnie takie adresy NOD blokuje, wywala na chwilę okienko z informacją co to tam było i leci się dalej... Najważniejsze że nie wpływa to na ciągłość działania SB - pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy wszystkim działa poprawnie sprawdzanie zaindeksowanych wpisów w google przez SB. Problem jaki występuje u mnie to np 100/100 wpisów niby nie zaindeksowane a sprawdzam innym narzędziem i okazuje się że to 40/100 nie zaindeksowanych.

 

"Na szczycie zawsze znajdzie się miejsce" - Ale potrzebujesz serwera by tam się znaleźć - Zgarnij kod rabatowy do SEOhost 40% - lub rabat do Cyber_folks - 10% - Rabat do hitme -5% - #reklama #link_sponsorowany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności