Skocz do zawartości

Scrapebox v 1.0 - 2.0


artur_waw

Rekomendowane odpowiedzi

Darq = loteria.

Raz jest super(zazwyczaj w weekend :) ) - ale przewaznie nie ma rewelacji w prędkościach. I tu raczej nie chodzi o to na jaki sewer trafisz, tylko o to jak inni "pozycjonerzy" ostro pracują ;)

Jak jest święto - prędkości 100mega albo i więcej da się zrobić, a w poniedziałek - 10mega to juz dobrze ;)

SZUKASZ NAPRAWDĘ DOBRYCH I TANICH PROXY ?

Proxy w ilości 70 tys. wymieniane cyklicznie, stabilność anonimowość i nielimitowany transfer:

KLIKNIJ I KUP LUB PORÓWNAJ WSZYSTKIE RODZAJE PROXY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja powiem z doswiadczenia, to jest wlasnie mega loteria. Mialem 3 VPSy w ThrustVPS - kazdy taka sama konfiguracja tylko inne lokalizacje. Kazdy tez totalnie inaczej dzialal - jeden tak zamulal, ze nawet windowsa sie postawic nie dalo i dostalem zwrot kasy. Obecnie mam dwa i jeden mimo, ze maja takie same konfiguracje dziala zdecydowanie lepiej od drugiego.

Te maksymalne transfery to tez jak dla mnie bujda bo to cala maszyna jest podlaczona do jednego lacza, wiec jak wszyscy jada na SB i XR to nikt nie bedzie mial transferow rzedu 100 Mb.

kodeks-logo-baner-pio.jpg

Blog z informacjami o prawnych aspektach związanych z funkcjonowaniem internetu, w tym problematyka dotycząca SEM i SEO. organisciak.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukałem wczoraj przez prawie 10h w najgłębszych czeluściach internetu i znalazłem m.in. coś takiego:

Intel Xeon E3-1230 2 x 3.2

1024 RAM (gwarantowany?) 2048 swap

2TB trafficu na 1k mbps kablu

50GB dysku

Cena 17$/m-c :rolleyes:

Mają dostępne jeszcze tylko 4 takie VPS'y. Opinii o nich jest niewiele, ale wszystkie dobre, w szczególnosci ludzie chwalą support.

Napisalem do nich, żeby dopytać się o szczegóły ale jeszcze nie odpisali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kup XP i zainstaluj ze swoim kluczem na VPS...

Dzięki za info Sherlocku - nigdy bym na to nie wpadł... :)

Gdybym chciał kupić licencję na XP czy serwer'a to bym kupił ale na razie szukam jakichś alternatyw, chociażby czasowych. Jak się okaże, że serwer działa do du*** to na co mi licencja na XP? Chciałbym go potestować z tydzień czy dwa i dopiero później kupić licencję.

Szukałem czegoś w stylu krótkoterminowej dzierżawy czy wynajęcia licencji ale niczego takiego nie znalazłem dlatego zapytałem, czy są jakieś inne drogi.

No ale nieważne - wygląda na to, że nie ma innych alternatyw :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doktor Watson :) nigdy nie słyszałem o krótkoterminowej dzierżawy czy wynajęcia licencji na Windows, za wyjątkiem licek udostępnianych z serwerem pzrez firmy co ma stosowna licencje od MS.

jeśli chodzi o dedyki czy VPS z winda nie polecam stanowczo www.aliasserver.com, serwery lezą już ponad 10 dni, kasy nie odtają, ogólnie porażka

Edytowane przez MaxPan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności