Skocz do zawartości

Scrapebox v 1.0 - 2.0


artur_waw

Rekomendowane odpowiedzi

jak to nie? a jak ma dwie licencje? wink.gif na jednej licencji - nie

Ja od razu założyłem, że ma jedną licencję :D

arve, fajny artykuł o zmiennych w SB aż ponownie podlinkuję

dzięki. Linków oszukanych naturalnych nigdy za wiele :rolleyes:

O7vVmZ7.gif

Punkty statlink.pl - dobra cena + gratis Skrypt i eBook, Blog SEO/SEM i Tatuaże na Dziarownia.pl (tatuaże)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki. Linków oszukanych naturalnych nigdy za wiele

polecam ten artykuł szczególnie wszystkim sprzedającym blasty na SB,

którzy kupili dopiero co program i mają wrażenie, że są fantastycznymi spamerami...

a niestety coraz częściej pojawia się w ogłoszeniach jednego dnia

"sprzedam blast SB" - baza 200tys AA itp (dlatego, Maxiu, nie jestem zwolennikiem oddawania takich baz darmo: sam karmisz takie dzieciaki neo, a dodanie, że nie dotyczy sprzedających blasty nic nie da, bo niektórzy kupują "z kolegą")

po czym mam ja albo inni troszkę bardziej zaawansowani spamerzy PW:

"jak ustawić Scrape Box, żebym miał jakieś linki..."

Zatem: żeby optymalnie ustawić SB, drogi początkujący spamerze, przeczytaj najpierw (wiem, że to duże wymaganie) cały ten wątek (już 159 stron) poświęcony SB. Tutaj znajdziesz dokładnie wszystko, co potrzebne, żeby Twój nowiutki program stał się pozycjonującą maszyną no i polecam blog Kolegi, poświęcony ScrapeBoxowi.

dymna.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy moge uzywać scrapebox'a raz na jednym kompie raz na drugim?

Raz na miesiac mozesz zmienic licencje na inny komputer, dobry artykuł arve_lek.

@poczatkujacy przestan juz pisac jaki to MaxPan jest zły za to ze udostepnił liste ( zreszta poniekad rozumiem Twoją złość patrząc na sygnature ) , jak ktoś juz napisal dzielenie się takimi listami na kazdym innym seo forum jest zawsze jednym z najbardziej popularnych topiciem. Niebawem przefiltruje swoje listy i tez cos udostepnie

Pozdrawiam

Kody -25% na hosting w biznes-host.pl
 

@mcmagik ~ maszyna jest tak głupia, jak jej użytkownik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przestan juz pisac jaki to MaxPan jest zły za to ze udostepnił liste

Bardzo się mylisz... Mam nadzieję, że Max, już wie, o co i o kogo mi chodzi.

To czy Ty, czy on, czy ktokolwiek inny będzie udostępniał listy, to akurat niewiele ma wspólnego z moją stopką, bo obawiam się, że blast z takiej listy a moje blasty to dwie bardzo różne rzeczy.

ScrapeBox należy do najtańszych i najbardziej uniwersalnych narzędzi seo na rynku i cieszę się, jak ktoś korzysta z niego z głową - bo o to chodzi.

ale przeczytaj dokładnie mojego posta ze zrozumieniem, a będziesz wiedział, gdzie tkwi problem.

nie w listach

nie w tym, że za darmo

nie w ScrapeBoxie

nie w mojej stopce

zatem gdzie?

niewiele IQ jest potrzebne, żeby to zrozumieć, choć troszkę więcej, niż ma większość tutejszych trolli

a w kwestii listy Maxa akurat najistotniejsze było ujęcie AA i 20% skuteczności... co też bezproblemowo poprawił.

dymna.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlatego, Maxiu, nie jestem zwolennikiem oddawania takich baz darmo: sam karmisz takie dzieciaki neo

takim po prostu nie dałem kod do archiwum, a myślisz poco nie wystawiłem jego publicznie? Właśnie dla tego.

Ok, niema co dyskutować będę udostępniać takie listy po-prostu na innym forum, i tyle, bo widzę dyskusja zaczyna się toczyć w złym kierunku

Edytowane przez MaxPan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

takim po prostu nie dałem kod do archiwum

widzisz, "taki", o którym pisałeś bardzo źle w innym wątku, własnie taką listą (nie mówię, że od Ciebie) dysponował i wydawało mu się, że już jest bardzo pro... a nie potrafił ani tego filtrować, ani nawet nie rozumiał podstawowych pojęć z zakresu obsługi SB

zatem zbyt łatwo osiągalne tego typu listy sprawiają, że ocena naszej pracy z każdym miesiącem spada, a nie wzrasta. To tylko moja subiektywna ocena i nie jest moim celem, żebyś udostępniał tu czy tam. Po prostu pokazuję mechanizm, w którym następstwem są Twoje posty, w których się wściekasz na takie pokemony.

sam wiesz, że chętnie pomagam i uczę początkujących pozycjonerów - i też za darmo, ale jest typ "dzieciaków", których nie trawię i nawet za kasę nie zgadzam się na ich rozwój. I tylko o nich piszę.

dymna.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cóż... może niektórzy jeszcze się muszą nauczyć, do czego służą niektóre funkcje w SB, żeby całość poprawnie odfiltrować do tego momentu:

https://iceeatl.com/wordpress/?p=10

(i to nie do Ciebie, Tomku :) )

ale fajnie, @jehowy, że takie mocne listy dajesz: można się czegoś nauczyć zawsze :)

dymna.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kazdy z niej moze wyciagnac ile potrafi

jak napisałem:

można się czegoś nauczyć

a to dobrze - nawet bardzo dobrze

jak taki pokemon nie ma pojęcia, co robi i puści blasta na taką listę bez analizy, to powinien się czegoś nauczyć :P. Mam tylko nadzieję, że zrobi to na swojej stronie, a nie klientowi, któremu sprzeda 'super blasty ze ScrapeBoxa na bazie 200k AA' :(

dymna.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności