Skocz do zawartości

Scrapebox v 1.0 - 2.0


artur_waw

Rekomendowane odpowiedzi

Oczywiście że TAK.

edit, sprawdzę dokładnie, bo mogę się mylić.

Edytowane przez Rademenes

W wolnej chwili lubię grać z kumplami od 4 lat w Metin2 wojownikiem mentalem,

Pogrywam także na serwer metin2 który pozwala się odstresować od ciężkiej pracy.

Czasami coś oglądam, uzywająć programu p2p, eMule taki osiołek :) tylko wymaga listy server.met

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie chcę przeszukiwać całego tematu - czy scrapebox umożliwia testowanie indeksacji wpisów w regionalnej wyszukiwarce googla (pl) ?
Oczywiście że TAK.

A co za różnica jest w której wyszukiwarce Google sprawdza się zaindeksowanie ? Jak dla mnie nie ma żadnej różnicy.

Odpowiedź 45 -> https://seo-z.pl/scrapebox-pytania-i-odpowiedzi

O7vVmZ7.gif

Punkty statlink.pl - dobra cena + gratis Skrypt i eBook, Blog SEO/SEM i Tatuaże na Dziarownia.pl (tatuaże)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kupiłem scrapeboxa jakieś dwa tygodnie temu i miałem mały wypadek losowy a mianowicie padł mi dysk twardy i musiałem kupić drugi a co za tym idzie reinstalacja systemu. Jak to jest teraz z tą licencją muszę pisać do suportu o mojej sytuacji czy wklepać tylko mój klucz licencji i czekać na aktywację. Wiem że raz na miesiąc można zmienić licencję tylko nie wiem jak to jest naliczane czy muszę poczekać te 2 tygodnie aby minął 1 miesiąc od mojej pierwszej aktywacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Darmowego transferu licencji można dokonać raz w danym miesiącu, na takich zasadach jak napisałeś tj.:

(...) wklepać tylko mój klucz licencji i czekać na aktywację
Jeśli zakupiłeś program dwa tygodnie temu to teraz bez problemu dokonasz transferu (ponieważ zaczął się nowy miesiąc).

Na emeryturze po SEO zajmuję się R&D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak to jest technicznie: jeśli w trakcie fast postera padnie jedno z proxy to jest ono zastępowane przez inne - tzn. na stałe odkładane, czy SB nadal przez nie próbuje?

Jak już to czytasz to zobacz moje PUFY, może coś dla siebie wybierzesz ;)

Napisz, że jesteś z PIO a wysyłkę masz gratis :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak to jest technicznie: jeśli w trakcie fast postera padnie jedno z proxy to jest ono zastępowane przez inne - tzn. na stałe odkładane, czy SB nadal przez nie próbuje?

Pytania 46: proxy w trybie past poster.

Edytowane przez arve_lek

O7vVmZ7.gif

Punkty statlink.pl - dobra cena + gratis Skrypt i eBook, Blog SEO/SEM i Tatuaże na Dziarownia.pl (tatuaże)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego właśnie najepiej postuj z proxy prywatnych,nigdy z publicznych bo nigdy nie jesteś pewien czy to co 5 minut temu zapewniało Ci anonimowość już się nie zmieniło, najwięcej w darmowych jest tak naprawdę proxy przezroczystych.

Proxy przezroczyste = utajniają dane o Tobie, ale nie ukrywają adresu IP ! Tak naprawdę bez sensu w przypadku spamowania

SZUKASZ NAPRAWDĘ DOBRYCH I TANICH PROXY ?

Proxy w ilości 70 tys. wymieniane cyklicznie, stabilność anonimowość i nielimitowany transfer:

KLIKNIJ I KUP LUB PORÓWNAJ WSZYSTKIE RODZAJE PROXY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z proxyfire wybierałem te z okienka High Annonymous L1 czym testujecie proxy scrapboxem czy czymś innym przed blastem sb?

Jak w ProxyFire zaznaczysz w opcjach sprawdzania, że chcesz przeprowadzić tylko test połączenia, to wtedy każde proxy wyląduje w okienku L1 HighAnon chociaż niekoniecznie rzeczywiście jest anonimowe. Jeśli mimo tego, że powyższa opcja jest u Ciebie odznaczona, PF dalej nie sortuje poprawnie proxy, to ja bym poszukał jakichś lepszych proxy judge's i próbował dalej. Jeśli i to nie pomoże, to googlaj googlaj aż wygooglasz pewien staaary program, prawie tak stary jak postacie z greckiej mitologii... :) Jak już go znajdziesz - będziesz uzdrowiony :peace:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego właśnie najepiej postuj z proxy prywatnych,nigdy z publicznych bo nigdy nie jesteś pewien czy to co 5 minut temu zapewniało Ci anonimowość już się nie zmieniło, najwięcej w darmowych jest tak naprawdę proxy przezroczystych.

Proxy przezroczyste = utajniają dane o Tobie, ale nie ukrywają adresu IP ! Tak naprawdę bez sensu w przypadku spamowania

Nie do końca się z tym zgodzę, bo proxy używamy nie tylko by ukryć własne IP, ale aby uniknąć wbicia IP na spam listy co za tym idzie blokady takiego IP.

@pewien czy to co 5 minut temu zapewniało

To będzie zapewniać nadal... chyba, że nagle trafisz na takie serwery proxy które ktoś właśnie stawia jednak i tu mamy większą szansę, na to że zaraz po postawieniu jest transparentne, a później po dodatkowej konfiguracji serwera proxy [przeważnie sqiuda jako najczęściej używanego serwera proxy] staje się anonimowe, a nie na odwrót :peace: .

Edytowane przez Mion

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności