Skocz do zawartości

Scrapebox v 1.0 - 2.0


artur_waw

Rekomendowane odpowiedzi

Poszukaj sobie poradników na BHW to znajdziesz część tych sposobów.

Kurczę jestem na bieżąco z BHW i przegapiłbym to... Ja tam nie widziałem poradników dotyczących tego jak znaleźć blogi do-follow. Albo jestem ślepy, albo czytam bez zrozumienia. Jest jeszcze 3 opcja: nie mówisz prawdy. Choć ją wykluczam bo nie widzę sensu po co miałbyś to robić.

O7vVmZ7.gif

Punkty statlink.pl - dobra cena + gratis Skrypt i eBook, Blog SEO/SEM i Tatuaże na Dziarownia.pl (tatuaże)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy pisze do mnie jedna osoba z 2 kont? Bo tak to wygląda.

Ja mam tylko jedno konto. Jakbyś przeanalizował cały wątek, to doszedłbyś to wniosku, że nie mogę być marcin_ek. Chyba, że sam pisałbym pytania dotyczące SB, a potem z drugie konta na nie odpowiadał.

Chodzi tylko i wyłącznie o odpowiednie footprinty ..

Chyba mam za małą wiedzę, abym znał takie footprinty. Moim zdaniem takich nie ma. Takiego footprinta wyobrażam sobie tak: "powered by wordpress" + "This is do-follow blog. Now u can spaming my blog."

Edytowane przez arve_lek

O7vVmZ7.gif

Punkty statlink.pl - dobra cena + gratis Skrypt i eBook, Blog SEO/SEM i Tatuaże na Dziarownia.pl (tatuaże)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O jakim odzewie mówisz?

Pobrałeś program i zgłosiłeś rejestrację licencji?

Zapłaciłem PayPalem bezpośrednio ze strony programu, na maila dostałem od PayPala potwierdzenie wykonania transakcji i cisza. Żadnego linku do pobrania programu, żadnego maila od supportu scrapeboxa - cisza.

No chyba że inaczej wygląda proces zakupu programu.

Blog komputerowy - Masa użytecznych porad, ciekawostki i eksperymenty.

Naprawa laptopów - profesjonalny serwis, naprawa płyt głównych, reballing, BGA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega albo sie pomylił i teraz wstyd sie przyznać.

Albo faktycznie wpisuje inurl:"powered by ..." "key" link:only dofollow filtr

Fora Takie jak PIO BHW sa do dzielena sie wiedza i zdobywania tej wiedzy.

Jezeli nie chcesz sie dzielic to nie.

Ja czasem tez cos palnę i ok mozna bladzić.

Gorzej jak ktos sie upiera ze posiada wiedze i nie ....

A zreszta

Jeden post nie czyni dwóch ludzi jedną osobą

Jak zaplaciles za SB sciagnij zainstaluj i ok 24h na dole bedziesz mial na zielono twoj nick-imie i to bedzie oznaką aktywnego SB.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gorzej jak ktos sie upiera ze posiada wiedze i nie ....

Podpowiedziałem, że można to zrobić, gdzie znaleźć potrzebne informacje ale widocznie wszystko na tym forum musi być na tacy.

Blogi dofollow szuka się de facto szukając nie samych blogów ale wtyczek które zdejmują nofollow. Takowe ufam, że już będziesz potrafił znaleźć samemu.

 ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest jakaś alternatywa dla https://proxybonanza.com ?

a sprawdzałeś to? https://www.yourprivateproxy.com/

no i całkiem niezłym narzędziem jest ten najnowszy harvester do proxy w SB. Testowałeś?

dwie całkiem niezłe alternatywy bonanzy

Edytowane przez początkujący
dymna.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest jakaś alternatywa dla https://proxybonanza.com ?

a sprawdzałeś to? https://www.yourprivateproxy.com/

no i całkiem niezłym narzędziem jest ten najnowszy harvester do proxy w SB. Testowałeś?

dwie całkiem niezłe alternatywy bonanzy

dzięki za link ;) bawię się tym narzędziem od dwóch dni i na razie jadę właśnie na proxy hervesterze ale osiągam mały współczynnik sukcesu przy dodawaniu komentarzy w WP nawet w accurate mode

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za link ;) bawię się tym narzędziem od dwóch dni i na razie jadę właśnie na proxy hervesterze ale osiągam mały współczynnik sukcesu przy dodawaniu komentarzy w WP nawet w accurate mode

to polecam dwie rzeczy (sprawdzone):

1. wydłużyć timeout na slow

2. wyczyścić proxy z tych "opóźnionych": lepiej mieć 10 z czasem do 1000, niż 500 z czasem ponad 5000 :rotfl:

działa

dymna.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności