Skocz do zawartości

Scrapebox v 1.0 - 2.0


artur_waw

Rekomendowane odpowiedzi

jak sprawdzam listę katalogów w SB to po ok 150 sprawdzeniach czy nie mają bana od google sam dosteje bana na ip . Mam co prawda internet z Netii i resetuje ruter ale czy można coś poradzić na ten problem? Mam do sprawdzenia 13tys. katalogów/precli a kolejna lista ma 25 tys....

Edytowane przez sargon162
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szybkie pytanie: czy Fast Poster jest szybszy i co najważniejsze bardziej dokładny z proxy czy bez?

Zastanawiam się nad pakietem 10 proxy za 25$ i nie wiem czy mi się to przyda. Mam gotowe listy tylko nie wiem czy przy wysyłaniu można przez to uzyskać większą skuteczność. Jak doświadczenia?

Jak już to czytasz to zobacz moje PUFY, może coś dla siebie wybierzesz ;)

Napisz, że jesteś z PIO a wysyłkę masz gratis :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Programik fajny, ale widzę jeden duży minus mianowicie wirusy i trojany jak dodaję do blogów to mój "Kasper" niekiedy krzyczy jak oszalały :) macie jakieś sposoby by nie zainfekować sobie kompa ?? Może linux live cd ?? Bo na "normalnym" kompie użytkowanie go to masakra

A jak można sprawdzić listę ?? Kasperski np niema możliwości skanowania list url (przynajmniej nic mi o tym nie wiadomo )

Z góry dzięki za radę ;)

katalog

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

adis168 To że program znachodzi wirusa na stronie nie znaczę ze on się przedostaje na maszynę, przynajmniej NOD32 tak działa i AWAST, przeskanuj komputer po zaśmieconej liście i zobaczysz że nic niema, wiec nie rozumiem o co tobie chodzi o wyskakujące okienka? wizualnie to tobie przeszkadza :)

2.Używanie SB na domowej maszynie dla prostowania to bez sensu, zainwestuj w taniego VPSa z windowsem

Edytowane przez MaxPan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ustawianie aby proxy zmieniało się po każdym linku dokonuje się w gdzieś w opcjach programu?

Settings - Adjust maximum connections. Prawa kolumna drugie od dołu (change private proxies every ...)

Edytowane przez lumbo

Kod rabatowy -25% w Bieznes-Host B11U-9YNF-H12Y

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie. Jeżeli mam do zblastowania 10 stron, mogę wrzucić w websites.txt 10 stron oddzielonych enterem, czy każdą stronę muszę blastować oddzielnie?

To można, pytanie brzmi jak wskazać scrapeboxowi jaką stronę na jaki anchor ma blastować...

Okolice Krakowa - zdjęcia, opisy wycieczek po Małopolsce etc.

r0qqgk.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności