Skocz do zawartości

Scrapebox v 1.0 - 2.0


artur_waw

Rekomendowane odpowiedzi

A czy przy zastosowaniu powyższego wzoru SB robi 3 wpisy na dany blog, czy dalej tylko jeden?

A jeśli nie to jak ustawić, żeby robił powiedzmy X wpisów na danym blogu?

Jak już to czytasz to zobacz moje PUFY, może coś dla siebie wybierzesz ;)

Napisz, że jesteś z PIO a wysyłkę masz gratis :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz czemu nikt nie odpowiada? bo zadajesz głupie pytanie, jak ty sobie wyobrażasz atakowanie przez SB jednej strony(podstrony) wielu opisami(postami) jednoczesnej? Napisałeś chyba 50 postów o SB i wszystkie to prosto szczyt "profesjonalizmu". Chodzi o ogólne zasady dziania tego typu softów.Podawałem tobie linki,ale olewasz to, widzę wolisz zadawać kolejne pytanie bez sensu, jak przeczytać podstawowe rzeczy na temat Scrapeboxa.

Nie każdy się urodził z wiedza o SB, ale tu chodzi o podstawowe zagarnięcia seo i internetu. Kupujesz profesjonalne narzędzie SEO a nie masz podstawowej wiedzy , ogólnie dostępniej włącznie w tym wątku.

Ale niektóre wola napisać pytanie jak przeczytać już wypowiedzi wystarczę użyć wyszukiwarki na naszym forum, a pożnie się oburzacie ze poziom merytoryczny PIO spada, lenistwo to grzech, Leszczu

Szybkie pytanie: czy Fast Poster jest szybszy

ręce opadają

Zawsze chętnie służę pomocą, ale w przypadku pytania czy fast Poster jest szybszy to już po prostu niema co mówić

Edytowane przez MaxPan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz czemu poziom spada? Dlatego, że przybywa ludzi i BARDZO ZNIECHĘCAJĄ ich wątki po 100 stron, gdzie połowy postów być nie powinno, bo ktoś komuś coś wytyka i robią się z tego wycieczki prywatne, a osoba, która szuka informacji jest zniesmaczona takimi odpowiedziami jak twoja i daje sobie spokój z czytaniem na rzecz pisania prostych dla Ciebie pytań.

Seo nie jest twoją własnością, gdzie jesteś królem i wyznaczasz, co jest a co nie jest "fajne".

Sprawa druga - na większości for tematycznych znajdziesz przyklejone tematy większości wałkowanych rzeczy. Widzę, że na tym forum też są ale myślę, że nie wystarczające. Przydałby się odnośnie podstawowych funkcji SB na zasadzie pytania/odpowiedzi. Ktoś o to dba - tutaj nie widzę czegoś takiego. Nie rozwija się to.

Sprawa trzecia - chcesz mieć POZIOM? Zrób SWOJE forum ale ZAMKNIĘTE i będziesz mógł wpuszczać tylko równych sobie, z którymi o niczym nie pogadasz bo a) oni już wszystko wiedzą, B ) nie mają dla ciebie czasu bo w ich mniemaniu jesteś jakiś tam Leszczu.

Sprawa czwarta - jestem amatorem a nie Mistrzem Świata w Pozycjonowaniu, nie wygrywam konkursów, nie pozycjonuję 100000 stron, nie zarabiam na tym 10000 zł dziennie, nie mam narzędzi za tę samą kwotę. Nigdy nie powiedziałem, że się znam, zawsze podkreślałem, że się nie znam. Pokaż mi moje 50 postów o SB.

Teraz Szanowny Panie MaxPanie Ci odpowiem jak to sobie wyobrażam: zwyczajnie. Jeśli masz ustawione websites:

https://jakasstrona.pl {Anchor1|Anchor2}

https://drugastrona.pl {Anchor jakis|Slowo klucz inne}

https://trzeciastrona.pl {Slowo kluczowe|Slowo kluczowe2}

gdzie adresy stron nie są ze sobą związane tematycznie lub anchory dla każdego są inne to program OWSZEM, mógłby zmieniając kolejność wrzucać od razu 3 komentarze a nie jeden. Czy jest to duży problem i sprawa nie do przeskoczenia dla programisty? Po twojej wypowiedzi sądzę, że tak. Ja myślę inaczej i dlatego się pytam.

Nie jest sztuką zamknąć się w szklanym słoju wiedzy, gdzie A to A a B to B i nie wpuścić much do środka ale sztuką jest "atakować" problem z wielu płaszczyzn. Wiesz dlaczego o to zapytałem? Bo może jakiś MAXPAN pomyślałby czytając to co teraz piszę, że faktycznie to nie głupie, ciekawe czy coś takiego jest. Może ułatwiłoby to MAXPANu pracę gdzie ma amatorsko dopalić 5 witryn z różną tematyką. Jak Pan, MAXPAN sądzisz?

Blizzarder pytał o zamieszczenie w websites kilku linków. Miałem mu odpisać w takim samym tonie jak Ty mnie, bo WIEM jak to zrobic?

Nie uważasz, że byłoby to troszkę nie w porządku?

Co do mojego pytania, które przytaczasz jako przykład mojej permanentnej umysłowej Grenlandii:

czy Fast Poster jest szybszy i co najważniejsze bardziej dokładny z proxy czy bez?

Rozumiesz pytanie?

Bo salab nie zrozumiał i jego post powinien być usunięty przez moderatora (to się nazywa poziom!).

Nie wiem, czy specjalnie, żeby mnie ośmieszyć, uciąłeś czy nie - nie wnikam.

Pytanie było konkretne. Odpowiedź dostałem od fortunately102 "bez proxy ani rusz" - czyli właściwie co miał autor na myśli? Pocztę i FF też mam puszczać przez proxy?

Kolejna odpowiedź padła od Mar_Dal'a:

"Dobre proxy to podstawa, która znacznie wpływa na skuteczność linkowania w SB." i to jest odpowiedź na moje pytanie.

Masz rację, że nie każdy urodził się z wiedzą o SB, ale zauważ, że trudno się czyta 100 stron, gdzie 50 to jakieś przepychanki typu ta.

Przyjacielu, może troszkę mniej adrenaliny i więcej cierpliwości a współpraca będzie rozwijała się owocniej?

Zauważ, że forum jest ogólnodostępne. Nie oceniaj ludzi tak szybko my black brother!

Edytowane przez Leszczu

Jak już to czytasz to zobacz moje PUFY, może coś dla siebie wybierzesz ;)

Napisz, że jesteś z PIO a wysyłkę masz gratis :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przydałby się odnośnie podstawowych funkcji SB na zasadzie pytania/odpowiedzi. Ktoś o to dba - tutaj nie widzę czegoś takiego. Nie rozwija się to.

Zadajesz pytanie w komentarzu i ja Ci na nie odpowiadam: https://seo-z.pl/scrapebox-pytania-i-odpowiedzi

Ps. Reszty nie skomentuję, bo zacznę dyskusje, która prowadzić będzie donikąd.

O7vVmZ7.gif

Punkty statlink.pl - dobra cena + gratis Skrypt i eBook, Blog SEO/SEM i Tatuaże na Dziarownia.pl (tatuaże)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leszczu... i wszystko jasne :)

A rozwijając - PiO niszczy lenistwo zadających pytania i to jest prawda. Ale jeszcze bardziej osłabiają pytania jw. czyli czy fast poster jest szybszy. Nie wiem czy to chwilowe zaćmienie czy brak elementarnej znajomości angielskiego czy też brak umiejętności logicznego myślenia. A zakończenie ostatniego listu... No cóż, a o co tu kaman?

Forum jest dla wszystkich, ale każdy musi jednak dbać o to co na nim produkuje. I odrobina refleksji i pokory się zawsze przydaje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leszczu - a co ma proxy do wiatraka? Co ono zmienia, gdy jest fast i slow?

bogdansenator - tak, to dotyczy wszystkich. Od pomyłek, błędów nigdy nikt się nie uchroni, ale chociaż nie będzie zgrywał większego niż jest (pokora) albo wychodził na nierozgarniętego (refleksja).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności