Skocz do zawartości

Scrapebox v 1.0 - 2.0


artur_waw

Rekomendowane odpowiedzi

Mam takie dość lamerskie pytanie.

Chce podlinować swpisy w preclach, katalogach itp. np. mam 2000 takich linków i 5000 blogów AA. Jak to wszytsko poustawiać, żeby się to jakoś równo pododawało ? Da się ? Tzn. żebynie było 1=1 koment na blogu tylko 1 link=xxx blogów.

Okolice Krakowa - zdjęcia, opisy wycieczek po Małopolsce etc.

r0qqgk.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam inne pytanie - jaka jest zazwyczaj największa możliwa ilość znaków, możliwych do dodania na blogu?

Patrząc po internecie to doszedłem do wniosku że bezpiecznie jest poniżej 10 000.

Wielka Promocja - Pakiet Zaplecze 2014
czyli oprogramowanie za 1746 zł w cenie 777zł brutto

Mówimy o Microsite Manager Standard, SpamKat i BaseSystem - wszystko to, co potrzebujesz do zaplecza!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To w takim razie po co postować SB?

Dokładnie, powiem Mark w takim razie po co postować w SB ? Skoro to zupełnie nic nie daje, to nawet na stronę pozycjonowaną nie ma co strzelać - oczywiście zakładając że ktoś jest na tyle "twardy" żeby to robić. COś mi się zdaje że to kolejny przykład dezinformacji na PiO...

Edytowane przez Elias

Okolice Krakowa - zdjęcia, opisy wycieczek po Małopolsce etc.

r0qqgk.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elias: nie ma jakiegkolwiek sensku podlinkowywania sb wpisow w preclach, czy katalogach. Nie daje to kompletnie nic oprocz straconego czasu. Ani nie wplywa na indeksacje linkow, ani nie dodaje im mocy.

Hola hola! Brednie! Arty w precelkach systematycznie dopalane SB idą do przodu aż miło patrzeć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

danieltr: no to chyba tylko u Ciebie :) Zastanów się może czy bez dopalania pod tymi frazami też by nie poszły.

Po za tym po Panda update obecnie używanie SB do zdobywania linków mija się z celem.

Edytowane przez mark
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mark, robiłeś testy czy tas sobie przemyślenia swoje piszesz?

Bo moim zdaniem nie wiesz co piszesz, a teksty O Panda jak dla mnie to śmieszne.

testy kolego, mówią co innego.

Przestań siać zamęt, bo nic szczególnego się nie dzieje.

Elias: nie ma jakiegkolwiek sensku podlinkowywania sb wpisow w preclach, czy katalogach. Nie daje to kompletnie nic oprocz straconego czasu. Ani nie wplywa na indeksacje linkow, ani nie dodaje im mocy.

Aktualnie mam 4 kopie SB (odpalam 8) chodzą na okrągło, robiłem testy z profilami i wpisami (liczby w setkach tysiącach na jedna domenę - ponad 100 domen) i mam inne zdanie na ten temat.

Podsumowując

1.Lub nie do końca wiesz jak stosować to narzędzie

2.Korzystasz z kupionych zaspamowanych baz, linkujesz klasycznym sposobem.

3. Twoja wypowiedz opiera się na próbce na malej liczbie domen i wyniki testu byli zakłócony innymi czynnikami.

p.s ogólnie to moglem by napisać ze masz racje, czym mniej ludzi do spamowania tym lepiej dla wyników.

Edytowane przez MaxPan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MaxPan: robiłem wiele testów pod tym kątem więc o to się nie martw. Zabawne jest to, że gdy SB dostępny był za granicą od wielu lat to na PiO wątek pojawił się dopiero w tym roku, więc widać tu zacofanie. Teraz, gdy za granicą narzędzie odchodzi to do lamusa bo nie daje już efektów takich jak kiedyś, a strony robione SB polecialy na leb na szyje u nas jest największy boom na to rozwiązanie, ale to już standard.

Co więcej jeżeli uważasz, że nie dzieje się nic szczególnego to to moja ostatnia odpowiedź dla Ciebie bo jak dla mnie Twój poziom wiedzy znajduje się na jasnym poziomie.

Podsumowując

1. Jarasz się softem, którego czasy przeminęły.

2. Pozycjonujesz 3 strony internetowe, dlatego nie widzisz tego co się dzieje.

3. Panda to nic specjalnego - no faktycznie.

Edytowane przez mark
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności