Skocz do zawartości

Scrapebox v 1.0 - 2.0


artur_waw

Rekomendowane odpowiedzi

1.Nie martw się o mój poziom wiedzy - ciągle się uczę tak jak każdy,

2.jak mogę pozycjonować 3 strony, jak pisze tobie o teście na ponad 100-ce domen

3.Co ma watek na PIO do mojego zacofania? jestem starym bywalcem rosyjskich for z wiadomych przyczyn, jeżeli uważasz ze rosyjskie SEO zacofane, to masz na to prawo.

Nie sprowokujesz mnie na wycieczki osobiste.

Zrób 301 na ksiegowoscsarwa.pl bo aż WSTYD :) , ( adresy typu - ksiegowoscsarwa.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=46&Itemid=56), strona Łukasz Romaniczyk - Grafik komputerowy, analogicznie.

I ty uczysz kogoś pozycjonowania?

Edytowane przez MaxPan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zróżnicowanie sposobów, lokalizacji zdobywania linków to moim zdaniem podstawa jeżeli chcemy uniknąć przykrych niespodzianek.

jeżeli ktoś "robi" strony samym SB to nic dobrego z tego nie będzie.

a strony robione SB

Takich ja nie mam wiec nie powiem. Uważam dyskusja musi być merytoryczna a nie na poziomie wycieczek osobistych.

Edytowane przez MaxPan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MaxPan: miałem nie pisać ale jednak nie mam silnej woli wybacz :P A może zrobić przekierowanie na www, a może bez www, a może w ogóle nie robić? W sumie strona na interesującą znajomego frazę jest Top1 i Top2 co by tu zrobić może jak zrobię te przekierowanie to MaxPan dostanie orgazmu, a strona przeskoczy reklamy i zajmie miejsca od top1 do top10, kurcze kto to wie chyba MaxPan. Jego metody są takie fantastyczne jak w podręczniku Biblia SEO. Więc proszę nie mów mi łomku co mam robić i w jaki sposób mam to robić, bo jak będę chciał poznać zdanie kogoś na Twoim poziomie to zejdę na dół do babki ze spożywczaka ;)

Pozdrawiam i miłej soboty ;)

arve_lek: nie mówię, że je kompletnie wycięło, ale jednak ;)

Edytowane przez mark
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mark - troche przesadzasz z tym, ze SB byl na za grancia od kilku lat zanim trafil na PiO, jak SB nie istnieje nawet 2 lata. Premiera byla w pazdzierniku 2009 r., a na PiO pojawil sie temat w lipcu 2010 r. To raptem niecaly rok roznicy :P

Wg. mnie prawda lezy gdzies posrodku. SB nie ma juz takiego powera jak kiedys przez to, ze setki tysiecy blogow jest juz masowo zaspamowanych lub pozamykalo komentarze / wprowadzilo jakies zabezpieczenia. Szczegolnie ciezko cos znalezc wartosciowego z dofollow, bo to byly w wiekszosci jakies stare stronki na nieaktualizowanych skryptach, gdzie dzisiaj sa do kazdego postu tysiace komentarzy.

Narzedzie jest jednak dobre i jak ktos ma wlasne listy, a w szczegolnosci znajdzie niezaspamowane strony dofollow to na pewno sporo tym zdziala. Jak MaxPan robi wlasny harvest, ma dobre keywordy to zapewne ma tez niezle efekty w serpach. Ja juz troche ochlonalem od SB, bo za duzo ludzi go ma i co sie znajdzie jakies fajne blogi to po miesiacu juz je wszyscy maja i praktycznie non stop trzeba czegos nowego szukac. Mnie juz sie troche nie chce, ale taki jest niestety wymog i SB i XR - caly czas trzeba harvestowac.

kodeks-logo-baner-pio.jpg

Blog z informacjami o prawnych aspektach związanych z funkcjonowaniem internetu, w tym problematyka dotycząca SEM i SEO. organisciak.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Carnagge: ja jedyny sens widziałbym jeszcze w komentowaniu blogów z małą ilością komentów i wysokim PR-ankiem takie listy można dorwać za granicę po kilkadziesiąt dolców. Czy przynosi efekt nie wiem tego nie testowałem.

ps. mam nadzieje, że temat po małych sprzeczkach z MaxPanem wróci na właściwy tor

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba niema co kometować, jeżeli ktoś nie widzi w tym sensu a wali komentarze po zaspamowanych chińskich blogach to ja wycofuje się z dyskusji z tym użytkownikiem.

https://siteexplorer.search.yahoo.com/searc...mf=s&bwmo=d

będę chciał poznać zdanie kogoś na Twoim poziomie to zejdę na dół do babki ze spożywczaka

Pójdę kupie warzywka u Pani z warzywniaka, nie widzę w jej poziomie nic gorszego, wolałem by zęby wszystkie mieli taki poziom jak pani Basia, jest uczciwa i inteligentna a to ze założyła działalność gospodarcza płaci ZUS i podatki handlując warzywami to dla niektórych może być tylko pzrykladem.

Oceny sensowności wypowiedzi mark zastawiam Wam, wystarczę przeanalizować linki z jego stron. Dodaje do najgorszego syfu i oczekuje rezultatów : jak odpalilem SpyGlass to zobaczyłem więcej "kwiatków"

https://siteexplorer.search.yahoo.com/searc...mf=s&bwmo=d

Polecam minimum jedna licencje SB wyłącznie dla harwestowania + dobre publiczne proxy w dużych ilościach, znalezienie niezaspamowanych blogów z dobrym TR, to nie taki ogromny problem jak pisze kolega, wystarczę odrobinę wiedzy i uczenia się na własnych błędach. Komentarze muszą być tematyczne.Obecnie mam chyba ponad 50 tematycznych paczek (internet, Money,Banki,RTV-AGD, Web-mastering i tak dalej wszytko ładnie zasynonimizowac przy użyciu narzędzia co ma arwe_lek w stopce.) Przy odrobinie wprawy wasze komentarze bez problemu przetrwają moderowanie. jeżeli tematyka będzie trafiona a ilość linków ograniczona.

Z moich testów wynika że linki z SB nie mnoga przekraczać ok 20 % od ogólnej ilości linków BL dla jednej domeny.

p.s Rada dla tych co chcą czegoś się nauczyć nie zwracajcie uwagi na wypowiedzi użytkowników co nie podają żadnych sensownych uzasadnień swoich stwierdzeń, a dyskusje sprowadzą do zwykłego obrażania ludzi, mówienia że Polskę SEO (PIO) zacofane.

Jak widać niektórzy nie potrafią zrobić przekierowanie 301 a uważają swój poziom za wyszczyj jak Pani z sklepu ( to już pogarda do człowieka który tylko ma taka profesje i co ma do tego "poziom" to ja osobiście nie rozumiem)

Podsumowując przy odrobinie wiedzy i wysiłku SB dalej jest dość dobrym narzędziem, to już dawno nie jest narzędzie typu "start" - "stop". ale niektóre prosto nie potrafią wydobyć jego potencjał ale to nie wina narzędzia i biednego zwierzaka jakim jest Panda. teraz bardzo popularnym jest sposób uzasadnienia własnej SEO-impotencji - Panda update.

Taki bajki dobre dla klientów którym TOPy poleciały bo "pozycjoner" robi frazy SB, samo stwierdzenie robienia fraz SB pokazuje poziom tej "roboty".

Trzeba męko mówiąc nieogarniętym w temacie zęby myśleć ze Google nie zmienia się, jeżeli ktoś kupił za ostatnie zaskórniaki Scrapeboxa i chce nim pozycjonować to grubo się myli. To jedno z dziesiątków innych narzędzi przy pomocy których można robić seo czynności, co przy połączeniu których dają oczekiwane rezultaty

Edytowane przez MaxPan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z Maxem bo mam podobne wrażenie co do stosunku ilości linków (chociaż mam strony po których waliłem tylko sb ogormne ilości i jeszcze się trzymaja - choć nie tak jak kiedyś).

mark jak zwykle sieje zamęt i obraża ludzi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elias: nie ma jakiegkolwiek sensku podlinkowywania sb wpisow w preclach, czy katalogach. Nie daje to kompletnie nic oprocz straconego czasu. Ani nie wplywa na indeksacje linkow, ani nie dodaje im mocy.

Jakie testy robiłeś? Moje dały inne wyniki.

PS: https://siteexplorer.search.yahoo.com/searc...mf=s&bwmo=d - mocne :P

Edytowane przez salab

Web Systems: strony www, ecommerce, integracje, marketing internetowy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Indeksowanie wpisow - nie daje zadnych efektow

Mam co do tego zdecydowanie odmienne zdanie. Ale nie chcę zaczynać dyskusji, która nie będzie miała sensu. Każdy ma swoje doświadczenie i niech się tego trzyma. A osoby, które mają dylemat czy używać Scrapeboxa, czy nie, to niech zrobią sobie własne testy i wyciągną własne wnioski.

Edytowane przez arve_lek

O7vVmZ7.gif

Punkty statlink.pl - dobra cena + gratis Skrypt i eBook, Blog SEO/SEM i Tatuaże na Dziarownia.pl (tatuaże)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też przestałem go używać do postowania ale jak komuś tak jak Ci @arve_lek działa on nadal to oczywiście gratuluje - może masz to po prostu lepiej zorganizowane. SB jest fajny do szybkiego zbierania informacji - w celu zdobywania linków już raczej jest za słaby - za słabe te linki i podchodzą pod zwykły spam(ba- są po prostu spamem! :hi:) Przynajmniej takie są moje doświadczenia z ostatnich 2 miesięcy.

VPSa na którym mam SB już nie przedłużam, bo do analizy to nawet wygodniej z lokalnej maszyny działać - przynajmniej dla moich potrzeb jest to wystarczające :) Pewnie wiele osób jeszcze stosuje SB ale wydaje mi się, że głównie Ci, którzy np. są zbieraczami punktów w systemach i muszą dbać o indeksacje swoich "stronek". Jednak skuteczność indeksacji jeszcze bardziej będzie spadała i samym SB tego się po prostu nie zatrzyma.

Mam takie pytanie czy jest jakiś darmowy program do łączenia list? usuwanie duplikatów i np usuwanie linków, które są w jednej liście i drugiej? Ogólnie prosty programik do zarządzania listami. Czyli coś jak funkcje w SB i płatnym Batch Keyword Cleaner ? Potrzebuje na jeszcze na dwa kompy takie narzędzie a sb - BKC mają podobną cenę a jak za taką wąską funkcjonalość to nawet 50$ to dużo :) Jeśli ktoś korzysta z jakiejś darmówki to poprosiłbym o info :)

 Szablony do zennopostera - ZenBLOG, ZenSocialBot, ZenOgłoszenia, Szeptacz, ZenFles, ZenReview, szablony do poczty i inne). Tylko profile VIP proszę zamawiać przez priv lub email

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności