Skocz do zawartości

Scrapebox v 1.0 - 2.0


artur_waw

Rekomendowane odpowiedzi

Dodaje wam SB komentarze w trybie wolnym, na platformie Movable ? Bo mi chyba coś się zepsuło.

zepsułeś komputer szachami :)

a tak poważnie, to może być coś na rzeczy, bo w movable mam dzisiaj kilkuprocentową skuteczność...

Edytowane przez początkujący
dymna.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma żadnej podręcznej listy komentarzy. Wątpię aby ktoś Ci napisał co pisze w komentarzach. Ja zrobiłem tak: Wpisałem w Google: "Powered by Wordpress" "thank you for sharing" i patrzyłem jak inni to robią :)

O7vVmZ7.gif

Punkty statlink.pl - dobra cena + gratis Skrypt i eBook, Blog SEO/SEM i Tatuaże na Dziarownia.pl (tatuaże)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma żadnej podręcznej listy komentarzy. Wątpię aby ktoś Ci napisał co pisze w komentarzach. Ja zrobiłem tak: Wpisałem w Google: "Powered by Wordpress" "thank you for sharing" i patrzyłem jak inni to robią :)

im bardziej widać, że Twoje komentarze są z automatu, tym mniejsze prawdopodobieństwo akceptacji ich przez modów na dobrych blogach. Na śmietnikach nie jest ważne, co wpiszesz (a nawet w jakim języku); i tak szkoda czasu :)

dymna.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tu jest fajna metoda na szybkie znajdowanie blogów bez moderacji: https://www.blackhatworld.com/blackhat-seo/...-scrapebox.html

ciekawa metoda, natomiast osobiście wolę wyszukiwać mniej "śmieciowe" blogi i nawet czasami popisać ręcznym dodawaniem z unikalnymi tekstami na blogach z PR5 i wyżej i niewielką liczbą wychodzących, niż wysłać te 5k bezwartościowych ostatecznie linków :)

jednakże jedno jest pewne: świetna metoda na linkowanie do podstron zapleczówek o wartości większości SWLi w szybki i "bezbolesny" sposób. dobre do indeksowania :)

dymna.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ano fakt, godzinka przesiedziana nad rzeczowymi komentarzami do dobrych blogów to czas dobrze zainwestowany, aby jednak skrócić ból czytania norki często zapoznaje się tylko z ostatnim komentarzem i wpisuje dwa trzy zdania w kontrze lub drobnej deprecjacji tez interlokutora, zazwyczaj to przechodzi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ano fakt, godzinka przesiedziana nad rzeczowymi komentarzami do dobrych blogów to czas dobrze zainwestowany, aby jednak skrócić ból czytania norki często zapoznaje się tylko z ostatnim komentarzem i wpisuje dwa trzy zdania w kontrze lub drobnej deprecjacji tez interlokutora, zazwyczaj to przechodzi :)

jestem tak samo wiernym czytelnikiem ostatnich zdań i celującej oceny fotek na blogach :)

często przechodzi, a na blogach pow PR5, gdzie jest np. 3-4 koment. to skarb, a stronki fruną w górę jak szalone... znacznie szybciej, niż przy zwykłym spamie "gdzie popadnie".

dymna.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności