Skocz do zawartości

Scrapebox v 1.0 - 2.0


artur_waw

Rekomendowane odpowiedzi

Pytanko do bardziej obytych i dłuższych stażem :spam:

Jako że w Polsce praktycznie zero jest blogów z linkami dofollow, w temacie, który chce pozycjonować, czy dodawanie komentarzy na zagranicznych blogach, ale z polskich anchorem, wpłynie korzystnie na moją pozycję w polskim google, czy bardziej zaszkodzi?

I czy jest w ogóle pod kątem SEO sens dodawania jakichkolwiek komentarzy z linkami nofollow, czy szkoda czasu?

Pomińmy tutaj kwestię moderacji komentarza itp... Chodzi mi o aspekt techniczny takiego działania :D

Blog komputerowy - Masa użytecznych porad, ciekawostki i eksperymenty.

Naprawa laptopów - profesjonalny serwis, naprawa płyt głównych, reballing, BGA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na temat nofollow możesz poczytać tutaj: https://www.forum.optymalizacja.com/index.p...st&p=743918

a jeśli chodzi o pozycjonowanie na polski G linkami z zagranicznych blogów, to na pewno istotne jest IP, gdzie jest link, ale jeśli tych linków jest masa, to moc również przychodzi na daną frazę na wszystkich G (sprawdzone) - tyle, że najszybciej na .com

dymna.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacząłem używać programu i mam pytanie - jakim softem sprawdzacie czy link faktycznie został dodany na blog? Ja przykładowo mam 400 dodanych niby (szybkie dodawanie), a sprawdziłem ręcznie 20-30 i na żadnym wpisu nie ma, a co najmniej połowa z nich raczej nie czeka na akceptację moderatora, bo widać tam trochę spamu i przy ręcznym dodaniu wpis został dodany z miejsca na blog

Skuteczne pozycjonowanie stron www | Nowe randki internetowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sblinkchecker

jak to wpiszesz w google to pierwsze co dostajesz to trojana ze strony

www.bestspywarescanner....

Investkredit.pl - gdy szukasz pośrednika finansowego lub Investto.pl - kredyty masz firmę i myślisz o leasingu albo Banki.co.pl - gdy akurat jesteś w Trójmieście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poważnie przeoczyliście, czy tylko żartujecie sobie?

qrcze, to jedna z pierwszych użytecznych rzeczy, którą odkryłem w SB i myślałem, że to takie oczywiste jest...

SB to takie narzędzie "pod klucz"

najpierw wszystko sobie wyszuka, później posegreguje według Twoich potrzeb filtrując "śmieci", zasugeruje sposób dodawania linków, doda, sprawdzi i jeszcze przepali Wasze proxy przy pingach :huh:

taka pralka automatyczna ;)

na potrzeby domowe to idealne narzędzie ^_^

dymna.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

77k, chyba sobie ze mnie żartujecie, że takiej listy używacie na np. jeden wpis w katalogu. Przecież to przy 100 adresach to wieki będzie chodził rapid indexer.

Ja korzystam z ponad 50 stron od Pr10 do Pr8 i to mi w zupełności wystarcza.

Widzieliście gdzieś dobrą bazę serwisów indeksujących do rapid indexera?

Chyba nawet na tym forum są footprinty to wyszukwiania stron pod rapid indexer.

O7vVmZ7.gif

Punkty statlink.pl - dobra cena + gratis Skrypt i eBook, Blog SEO/SEM i Tatuaże na Dziarownia.pl (tatuaże)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności