Skocz do zawartości

Scrapebox v 1.0 - 2.0


artur_waw

Rekomendowane odpowiedzi

jako że posiadam w/w narzędzie od niedawna mam takie pytanie - czy dbacie aby komentarze były unikalne? czy są jakieś ogólnodostępne bazy w necie które można tylko wrzucić w synonimizer i używać? bo chyba nikt nie pisze tego ręcznie?

Na BHW można znaleźć takie komentarze z synonimami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rainmaster - to sie nie zawiesza na jakims konkretnym adresie tylko po pewnym czasie sie zamula. Mozliwe, ze brakuje pamieci. Jak Ci sie zwiecha zrobi na jakims adresie to mozesz pozniej sprawdzic zaczynajac od tego adresu i wszystko bedzie dobrze i nie wywali SB.

To niestety jest najwieksza wada, bo trzeba stale monitorowac dodawanie na nowych, duzych listach, czy SB sie nie wylozyl. Troche pomaga dzielenie list na paczki po 100k bo wtedy tak sie raczej nie robi.

kodeks-logo-baner-pio.jpg

Blog z informacjami o prawnych aspektach związanych z funkcjonowaniem internetu, w tym problematyka dotycząca SEM i SEO. organisciak.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Carnagge, tak właśnie staram się robić. Faktycznie dziś po nocy scrapebox miał mały "zwis", ale dałem mu kilkanaście minut i raczył się odwiesić. Cierpliwość zamiast nerwicy i nie zaprzepaści się parunastu dni pracy softu :)

LaoHost - tani i niezawodny / dhosting.pl - dla stron o dużym ruchu, skalowalne zasoby z płatnością godzinową (link daje 5% rabatu) / spideric - genialny monitoring pozycji niezależny od sytuacji z proxy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

qbeczek masz ref-linka w mojej stopce, na tym za 35 USD bez problemu działa 8 jednoczesnej odpalonych, kolega kupił ten za 15 USD ale czasami ma zwisy, wiec chyba nie polecam ale resztę jak najbardziej, zresztą wiele osób z PIO ma tam Rumaki i inne softy pod windows.

Proxy, najlepiej to tani VPS +paczka IP, i stawisz swoje bramki, lub kupuj te co Scrapebox poleca przyciskając przycisk Buy Proxy

Edytowane przez MaxPan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziękuje wszystkim za odpowiedzi :hello:

jak bezpiecznie kupić SB od innego usera ? (allegro ? gdzie przenosi sie licencję ? email na support ?)

jaki system wybrać WinServer2003 czy WinServer2008 ? (nigdy nie miałem do czynienia z serwerem na windowsie ;) - zawsze tylko freebsd lub debian)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i ile priv proxy używacie ?

ja używam od 50 do 100 (w porywach) prywatnych z YPP: możesz - jak chcesz - z mojego refa

wtedy szybko, pewnie i skutecznie

jak bezpiecznie kupić SB od innego usera

działasz identycznie jak przy zmianie lokalizacji u siebie

dymna.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym przenieść SB na https://xsserver.eu/ - rozumiem, że muszę postąpić tak jak w przypadku przenoszenia licencji na inny komputer?

PS

Nigdy nie korzystałem z windows-vps

Rozumiem że ściągam sobie "takie coś" - https://www.dobreprogramy.pl/Remote-Desktop...dows,11542.html

Pytanie totalnego laika - jak wrzucić SB na taki serwer? Normalnie przez FTP czy da radę prościej np. Drag&Drop na wirtualny pulpit?

Do osób korzystających z https://xsserver.eu/ - ile komentarzy da radę zrobić w godzinę?

PS2

Gdyby ktoś chciał mi w tym wszystkim pomóc choćby odpłatnie to zapraszam na PW :)

Może uda mi się zrobić coś dobrego

;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności