Skocz do zawartości

Scrapebox v 1.0 - 2.0


artur_waw

Rekomendowane odpowiedzi

Ze squido korzystam również, ale mam jakieś jaja. Dosłownie ktoś jeden dzień po zakupie władował mi się do panelu i zmienił autoryzacje IP na swoje. Przeskanowałem całego kompa już 3 programami. Na pierwszy ogień poszedł ComboFix i coś usunął, następnie SpyBot i potem MalwareBytes. Chyba jest czysto. Na szczęście kontakt z supportem jest ok, ale brak zmiany hasła w panelu boli...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Da się odpalić w tle.

Czy ma sens, to zależy co chcesz tym programem robić :)

Strona firmowa - Rzeczywistość Rozszerzona.

Programowanie Android - Programowanie Android przez profesjonalistów.

Tworzenie Aplikacji Android - Fachowe Tworzenie Aplikacji Android!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam mały problem... Przeniosłem ScrapeBoxa na VPS, odpalam go i... zaskoczył. Niby wszystko dobrze ale działa na nie mojej licencji. Da się to jakoś samemu zmienić grzebiąc gdzieś w opcjach SB czy mam pisać do supportu zarówno VPS jak i SB?

PS.

Szczęśliwcem, który użycza mi licencji jest ku mojemu zaskoczeniu Polak - Piotr P. (ciekawe czy tu zagląda) :)

Może uda mi się zrobić coś dobrego

;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja myślałem o tym ponieważ korzystam na co dzień z linuxów ale słyszałem, że program potrafi nieźle przymulić itp (zresztą teraz już sam to wiem) więc nie zdecydowałem się na taki "test". Myślę, że byłyby problemy... ale jeśli ktoś próbował to jestem ciekawy czy dało radę w ogóle odpalić sb na wine ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widać, że learning mode jest jeszcze beta, bo bardzo często się zawiesza (mimo jakiegoś tam update) i zamula cały system. Chciałem sobie trochę postować na nowo wynalezionej niszowej bazie blogowej, ale nie ma siły, bo ciągle zwiechy i trzeba komputer uruchamiać na nowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamietajcie, ze learning mode sie uaktualnia w Addons, a aktualizacje samego SB nie maja z nim za wiele wspolnego. Chociaz potwierdzam, ze jest to beta i ma wiele brakow to z wersji na wersje jest lepsza - w wersji 03 nie rozpoznawal mi w ogole formularzy, a juz w najnowszej 05 spokojnie do nich postuje, wiec widac poprawki.

Edytowane przez Carnagge

kodeks-logo-baner-pio.jpg

Blog z informacjami o prawnych aspektach związanych z funkcjonowaniem internetu, w tym problematyka dotycząca SEM i SEO. organisciak.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności